To już czwarta edycja darmowej mikro-konferencji dla programistów organizowanej przez PSI Polska!
Tym razem spotykamy się on-line.

 

Tomek o samej prelekcji pisze tak:

Wspólnie odpowiemy sobie na dwa pytania. Czy warto inwestować w programowanie reaktywne? A jeśli tak, to jakie narzędzia dadzą najlepszy zwrot z inwestycji? Mówię o inwestycji, bo jest ona nierzadko ogromna. Ale potencjalne korzyści też mogą nas zaskoczyć. Podejście reaktywne sprawdza się zwłaszcza tam, gdzie integrujemy wiele systemów i zbieramy dane z wielu źródeł. Jeśli Twoja aplikacja w Javie EE komunikuje się z wieloma innymi, reaktywność jest dla Ciebie. Zwłaszcza, jeśli masz potrzebę bądź ambicję obsługi dziesiątek tysięcy żądań na sekundę. Konkretne przykłady i technologie.

 

 

 

   

   

Dlaczego warto wziąć udział w code_talks?

   

Inspirujące tematy

Wystąpienia poparte faktycznymi problemami napotkanymi w trakcie pracy w formie dłuższych wystąpień i ligtning talks.

Ciekawi ludzie

Posłuchasz specjalistów z różnych dziedzin branży IT połączonych wspólną pasją.

Prelekcja online

Bezpieczne spotkanie z własnym kubkiem kawy. Pod koniec prelekcji odbędzie się panel dyskusyjny. Uczstnikom udostępnimy materiały.

Mikro-konferencja dla programistów i fascynatów programowania

Code_talks poprowadzi:

Tomasz Nurkiewicz

Java Champion. Spędził połowę życia na programowaniu, przez ostatnią dekadę w okolicach Javy. Uwielbia back-end i wizualizację danych. Zainteresowany alternatywnymi językami na JVM. Rozczarowany jakością oprogramowania tworzonego w dzisiejszych czasach (także przez siebie!), nie znosi długich metod i ukrytych efektów ubocznych. Zainteresowany analizą danych i programowaniem reaktywnym. Wierzy, że komputery stworzono, żeby programiści mogli automatyzować nudne i powtarzalne zadania. Także własne. Związany z open-source, DZone’s Most Valuable Blogger, kiedyś bardzo aktywny na StackOverflow. Autor, trener, prelegent, recenzent techniczny wielu książek, biegacz. Twierdzi, że kod pozbawiony testów jednostkowych to nie „feature” tylko plotka. Napisał książkę o RxJavie dla O’Reilly. Nagrywa podcast Around IT in 256 seconds. CTO w DevSkiller.

   

Pytania? Napisz do nas

 

Paulina Zwolińska-Chrobak


Tel. / Phone: +48 61 6556-544
GSM: +48 603 273 001

email: