Dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości,
funkcjonalne i niezawodne oprogramowanie

pozwalające efektywnie zarządzać łańcuchem
dostaw energii i towarów.

WMS | MES | APS | SCADA

Masz pytania?

Ponad 1000 klientów korzysta z naszych rozwiązań

Poznaj naszą ofertę

Produkcja

Systemy do nowoczesnego planowania, realizacji i kontroli produkcji.

Czytaj więcej

Logistyka

Systemy do kompleksowego zarządzania logistyką magazynową i transportem.

Czytaj więcej

Elektroenergetyka

Zarządzanie, sterowanie, utrzymanie oraz planowanie sieci elektroenergetycznych.

Czytaj więcej

Nafta i gaz

Narzędzia do zarządzania przesyłem i dystrybucją paliw oraz detekcji wycieków.

Czytaj więcej

Wod-kan i ciepło

Rozwiązania do zarządzania infrastrukturą sieci wod-kan i ciepłowniczych.

Czytaj więcej

Transport publiczny

Niezawodne rozwiązania dla przedsiębiorstw transportu publicznego.

Czytaj więcej
Oprogramowanie dla przemysłu i logistyki
WMS | MES | APS | SCADA

Niezależnie co robimy,
najważniejszy jest dla nas klient.
Podczas 50 lat działalności byliśmy świadkiem niejednego sukcesu i nieprawdopodobnego rozkwitu biznesu wielu z nich. Jesteśmy z naszymi klientami również w trudnych momentach. Nasze działanie polega na budowaniu trwałej, długoterminowej relacji opartej na zaufaniu.

Solidne wdrożenie

Innowacyjne oprogramowanie
Dzięki doświadczeniu z setek wdrożeń dla rynkowych liderów, nasze oprogramowanie oferuje wyjątkową funkcjonalność, bezpieczeństwo i wydajność. Nieustannie inwestujemy w nowoczesną technologię i zaawansowaną algorytmikę, w tym metody uczenia maszynowego.

Kompleksowa oferta

Solidne wdrożenie
Doświadczony, najlepszy na rynku zespół fachowców to gwarancja udanego wdrożenia. Wspieramy naszych partnerów i klientów w realizacji nawet najbardziej złożonych przedsięwzięć.

Innowacyjne oprogramowanie

Kompleksowa oferta
Potrzebujesz oprogramowania dla logistyki, a jednocześnie chcesz zarządzić wybranym obszarem produkcji i monitorować infrastrukturę? PSI to systemy WMS, APS, MES i SCADA od jednego dostawcy.

PSI Polska Klienci o nas

PSI Polska Poznań

Poznaj PSI Poznaj PSI

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu PSI Software AG, jednego z największych europejskich dostawców zaawansowanego oprogramowania dla produkcji, logistyki, energetyki i transportu publicznego. Nasze systemy obsługują kluczowe procesy biznesowe liderów branż na całym świecie, wspierając ich rozwój i zieloną transformację.

O nas

Tym się zajmujemy Tym się zajmujemy

Realizujemy największe projekty informatyczne dla branży logistyki magazynowej i transportu publicznego w Polsce. Rozwijamy własne produkty przy użyciu Java, .Net, C++, Angular, Data Science/Machine Learning. Nasz WMS jest w światowym TOP10 systemów zarządzających logistyką magazynową, a system do zarządzania procesami zajezdni i ruchem pojazdów PSItraffic jest unikatowy w skali Europy.

Oferta dla Logistyki

Rozwijamy i wdrażamy nasz system PSIasm – jedyną platformę do zarządzania produkcją, która pozwala efektywnie planować produkcję (APS), monitorować realizację produkcji (MES) oraz kontrolować proces produkcyjny (SCADA). Pracujemy z Java, a system wdrażamy w chmurze lub na serwerach klienta.

Oferta dla Produkcji

Tworzymy platformę technologiczną wykorzystywaną przez pracowników oraz klientów PSI na świecie. Stanowimy centrum innowacji dla koncernu. Na bazie naszej platformy tworzymy produkty nowej generacji takie, jak PSIasm – jedyną platforma zarządzania produkcją łączącą funkcje zaawansowanego harmonogramowania (APS) i monitorowania realizacji produkcji (MES) oraz SCADA (Supervisory Control And Data Acquisition). To innowacyjne oprogramowanie, umożliwiające monitoring i kontrolę procesów technologicznych. Najważniejsze technologie, z którymi pracujemy to: Java, Angular, Docker, Kubernetes.

Wspieramy największe podmioty branży energetycznej w Polsce i na świecie, wdrażamy złożone produkty i prowadzimy działania o charakterze badawczo-rozwojowym. Korzystamy z takich technologii jak C++, Java, Big Data, AI. Zajmujemy się również telemechaniką, automatyką stacyjną i zabezpieczeniową, systemami Smart Grid, Smart Metering etc.

Oferta dla Elektroenergetyki
Java .Net C++ Angular Data Science/Machine Learning
Dlaczego warto z nami współpracować?

Twój partner w IT Dlaczego warto z nami współpracować?

Co roku, ponad 10% przychodów przeznaczamy na badania i rozwój. Nasze autorskie projekty, oparte m.in o algorytmy sztucznej inteligencji są współfinansowane przez NCBiR i wdrażane z sukcesem u klientów.

Wdrożenie systemu dla produkcji czy logistyki to szansa na rozwój firmy, ale również pewne obawy, czy wszystko pójdzie zgodnie z planem. Dobrze jest mieć pewność, że jest się w rękach sprawdzonego, doświadczonego partnera. PSI działa i dynamicznie rozwija się na rynku od ponad 50 lat. Możesz czuć się pewnie wdrażając nasze rozwiązania.

Tworzymy oprogramowanie „mission critical” obejmujące kluczowe procesy naszych klientów. Rozumiemy, że zachowanie ciągłości biznesu jest najwyższym priorytetem. Dlatego tak dużą wagę przykładamy do niezawodności systemów, cyberbezpieczeństwa oraz gotowości naszych zespołów do pomocy Twojej firmie.

Więcej o technologii

new NaszKod () .napędza ("Świat");

Zacznij swoją karierę z PSI

Dołącz do nas!

Bądź na bieżąco

  • Facebook
  • Linkedin
  • YoutTube