Dlaczego warto?

PSI Kariera projekty
Światowi i najwięksi klienci 
Mamy 50 lat doświadczenia jako koncern i 15 lat jako oddział w Polsce. To oznacza, że jesteśmy liderem w swojej branży, współpracujemy z największymi klientami (m.in. LPP S.A., Volkswagen, Audi, Marks&Spencer/Itella, Airbus, Enea, PERN, MPK Poznań), a Twoja praca ma znaczenie. 
Autorskie, rozpoznawalne produkty
Nasz WMS jest w TOP 10 światowych systemów, jesteśmy największym w Polsce dostawcą SCADY a nasz ASM ma funkcje niepowtarzalne w żadnym innym systemie tej klasy. Czeka Cię dużo wyzwań, więc w projekt wejdziesz już od pierwszego dnia pracy! 
Praca wśród najlepszych
Wiesz, że średnia wieku w PSI to 34 lata? Mamy naprawdę świetnych programistów i specjalistów, którzy poruszają się m.in. w tematach Machine Learning, Data Science, A.I. czy Algorytmiki. Jesteśmy jedną z największych firm Javowych w Poznaniu, a przy tym gwarantujemy swobodę, brak sztucznej hierarchii i przyjacielskie relacje.
Zaangażowanie w rozwój
Uczestniczysz w szkoleniach technologicznych, nabywasz specjalistyczne umiejętności, uczysz się języków z native-speakerem. Czerpiesz wiedzę od współpracowników podczas wewnętrznych spotkań "Lightning Talks", przy słodkim i kawie.
Dbamy o Twoje zdrowie
Korzystasz z prywatnej opieki medycznej, wizyt fizjoterapeuty, szczepisz się za darmo przeciw grypie i witaminizujesz się owocami dostarczanymi do biura. Wspieramy też osoby uprawiające sport, bo w zdrowym ciele, zdrowy duch. 
Pierwszorzędna lokalizacja
Pierwszorzędna lokalizacja
Pracujesz w samym centrum miasta: w Poznaniu 3 minuty od dworca PKP, w Szczecinie tuż przy deptaku. Przy biurowcu jest park i wiele restauracji, w których możesz zjeść obiad z zespołem. 
Elastyczność i nastawienie na cel
Przychodzisz do biura między 7 a 10, a jeśli konieczność wzywa, wychodzisz załatwić ważne sprawy: u lekarza, w urzędzie czy na... lunchu ;) 
Komfortowe biuro w Poznaniu
Pracujesz w kilkuosobowym pokoju (nie open space), korzystasz z chillout-roomu. Jeśli przyjechałeś rowerem, możesz wziąć na miejscu szybki prysznic.
Imprezy firmowe i rodzinne
Uczestniczysz w wielkiej imprezie integracyjnej PSI i pozostałych 20 wydarzeniach, również dla Twoich dzieci.

   

Nasz kodeks

PSI Polska Kodeks

Szanujemy siebie nawzajem

     

PSI Polska Kodeks

Pracujemy zespołowo

     

PSI Polska Kodeks

Angażujemy się na 100%

     

PSI Polska Kodeks

Tworzymy klimat do rozmów

     

PSI Polska Kodeks

Lubimy rozgryzać problemy (i orzechy też;))

     

PSI Polska Kodeks

Komunikujemy się wprost

     

 

     

 

Masz pytania? Napisz do nas!Alicja Chylińska-Majchrzak
Specjalista ds. rekrutacji

tel. 603 905 003
e-mail: achylinska@psi.pl
Skype: live:achylinska_2

Paulina Zwolińska-Chrobak
Specjalista ds. rekrutacji

tel. 603 273 001
e-mail: pzwolinska@psi.pl
Skype: pzwolinska2

Paulina Skotowska
Starszy Specjalista ds. rekrutacji i EB

tel. 607 789 001
e-mail: pskotowska@psi.pl