Innowacyjne oprogramowanie
Solidne wdrożenie

PSI Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu jest częścią międzynarodowego koncernu PSI Software AG, który w oparciu o własne oprogramowanie, dostarcza kompleksowe rozwiązania pozwalające efektywnie zarządzać łańcuchem dostaw energii i towarów.

 

 

Nasi Klienci o nas

Wspólnie z PSI pracujemy ciągle nad poprawą naszych procesów operacyjnych w centrach dystrybucyjnych, w których WMS stanowi istotną rolę zarządzając procesami przepływu towaru, pracą ludzi oraz zaawansowanych urządzeń logistycznych.

Jacek Kujawa
Prezes Zarządu LPP SAPSI w liczbach

 

400

pracowników w Polsce, 2000 na świecie

 

217,8

mln Euro - przychody PSI Group w 2020 roku

 

12,8%

przychodów przeznaczamy na R&D, w 2020

 

1200

zrealizowanych projektów w produkcji, logistyce, transporcie i energetyce

PSI Polska, Zarząd spółki

 

Arkadiusz Niemira
Prezes Zarządu

Arkadiusz Niemira ukończył studia na kierunku Informatyka na Politechnice Poznańskiej oraz uzyskał tytuł MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz Helsinki School of Economics and Business Administration. Od ponad 20 lat pracuje w sektorze nowoczesnych technologii. Stanowisko Prezesa Zarządu PSI Polska objął w listopadzie 2005 roku. Tworzył jej struktury praktycznie od podstaw.

Dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości, funkcjonalne i niezawodne oprogramowanie pozwalające efektywnie zarządzać łańcuchem dostaw energii i towarów. 

Jesteśmy dumni, że z naszych systemów korzystają najbardziej wymagający Klienci, rynkowi liderzy.

Dajemy pracownikom możliwość rozwoju dzięki udziałowi w ciekawych projektach, zapewniamy dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia.

 

Profesjonalny 400-osobowy zespół w Polsce

 

Złożone projekty wymagające zaawansowanych rozwiązań i kompetencji w zrozumieniu procesów i potrzeb biznesowych to nasza specjalność. Dzięki wsparciu doświadczonego zespołu konsultantów i programistów realizujemy projekty wdrożeniowe w Polsce i na całym świecie.

W PSI Polska tworzymy, wdrażamy i rozwijamy autorskie oprogramowanie, które obsługuje procesy biznesowe w obszarze produkcji, logistyki, energetyki i transportu publicznego.

Nasi partnerzy

Dzięki współpracy z partnerami biznesowymi realizujemy projekty wdrożeniowe z zakresu zarządzania magazynem, siecią elektroenergetyczną, produkcją oraz transportem publicznym.

Partnerzy wdrożeniowi

Partnerzy wdrożeniowi PSI Group WIĘCEJ

Partnerzy z sektora energetyki WIĘCEJ

Partnerzy PSI Mines&Roads WIĘCEJ

Partnerzy PSI Metals WIĘCEJ

Partnerzy technologiczni

Partnerzy technologiczni PSI Group WIĘCEJ

Jakość i bezpieczeństwo

Stosujemy najlepsze praktyki IT potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 (zarządzania jakością) oraz ISO 27001:2013 (zarządzania bezpieczeństwem informacji).

ISO 9001

PSI Polska stosuje system zarządzania jakością w zakresie rozwoju i dystrybucji systemów informatycznych ISO 9001:2015.
Aktualny certyfikat ISO 9001:2015

ISO 27001

PSI Polska stosuje system zarządzania bezpieczeństwem informacji w zakresie rozwoju, dystrybucji i wdrażania informatycznych systemów kontroli procesów ISO/IEC 27001:2013.
Aktualny certyfikat ISO/IEC 270001:2013