Scrum Master

Zespół: Quality Management / Poznań

 Dział Quality Management to zespół do zadań specjalnych w PSI Polska. Zajmuje się wsparciem zespołów w zakresie audytu, doradztwa, wyboru narzędzi, czy metodyk zarządzania. Odpowiada za zgodność naszej firmy z przepisami prawa i normami międzynarodowymi, zarówno na poziomie dokumentacji, jak i konkretnych rozwiązań technologicznych. Definiuje i wdraża wszelkie procesy i usprawnienia niezbędne w naszej firmie oraz Grupie PSI. Ponadto pełni rolę właściciela naszych wewnętrznych systemów używanych w codziennej pracy, takich jak na przykład Jira, czy Confluence.

Czym będziesz się u nas zajmować?

 • wsparciem organizacji w zwinnej transformacji
 • promowaniem wartości, narzędzi, zachowań stojących za zwinnym podejściem do zarządzania
 • definiowaniem ścieżki rozwoju organizacji przez wyszukiwanie obszarów rozwojowych wspólnie z resztą działu QM
 • bezpośrednim wsparciem zespołów produktowych i projektowych we wdrażaniu praktyk opartych o Scrum, Kanban itd.
 • wdrażaniem metryk pomagających w rozwoju zespołów
 • prowadzeniem szkoleń, wyszukiwanie szkoleń zewnętrznych w zakresie zwinnych metodyk pracy
 • wsparciem moderacji społeczności zwinnej istniejącej wewnątrz organizacji

Czego oczekujemy?

 • co najmniej 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (np. Agile Coach, Scrum Master, Agile Project Manager)
 • znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację
 • język niemiecki będzie mile widziany
 • praktycznej znajomości zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania
 • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, asertywności
 • nastawienia na wytwarzanie wartości dla organizacji
 • znajomości narzędzi Jira i Confluence
 • certyfikaty PSM, CSM i podobne mile widziane
 
Co oferujemy?
PSI Kariera projekty
Światowi klienci
Mamy 50 lat doświadczenia jako koncern i 15 lat jako oddział w Polsce. To oznacza, że jesteśmy liderem w swojej branży, współpracujemy z największymi klientami (m.in. LPP S.A., Volkswagen, Audi, Marks&Spencer/Itella, Airbus, Enea, PERN, MPK Poznań), a Twoja praca ma znaczenie. 
Autorskie, rozpoznawalne produkty
Nasz WMS jest w TOP 10 światowych systemów, jesteśmy jednym z największych w Polsce dostawców SCADY, a nasz ASM ma funkcje niepowtarzalne w żadnym innym systemie tej klasy. Czeka Cię dużo wyzwań, więc w projekt wejdziesz już od pierwszego dnia pracy! 
Praca wśród najlepszych
Wiesz, że średnia wieku w PSI to 34 lata? Mamy naprawdę świetnych programistów i specjalistów, którzy poruszają się m.in. w tematach Machine Learning, Data Science, A.I. czy Algorytmiki. Jesteśmy jedną z największych firm Javowych w Poznaniu, a przy tym gwarantujemy swobodę, brak sztucznej hierarchii i przyjacielskie relacje.
Zaangażowanie w rozwój
Uczestniczysz w szkoleniach technologicznych, nabywasz specjalistyczne umiejętności, uczysz się języków z native-speakerem. Czerpiesz wiedzę od współpracowników podczas wewnętrznych spotkań "Lightning Talks", przy słodkim i kawie.
Dbamy o Twoje zdrowie
Korzystasz z prywatnej opieki medycznej, wizyt fizjoterapeuty, szczepisz się za darmo przeciw grypie i witaminizujesz się owocami dostarczanymi do biura. Wspieramy też osoby uprawiające sport, bo w zdrowym ciele, zdrowy duch. 
Pierwszorzędna lokalizacja
Pierwszorzędna lokalizacja
Pracujesz w samym centrum miasta: w Poznaniu 3 minuty od dworca PKP, w Szczecinie tuż przy deptaku. Przy biurowcu jest park i wiele restauracji, w których możesz zjeść obiad z zespołem. 
Elastyczność i nastawienie na cel
Przychodzisz do biura między 7 a 10, a jeśli konieczność wzywa, wychodzisz załatwić ważne sprawy: u lekarza, w urzędzie czy na... lunchu ;) 
Komfortowe biuro w Poznaniu
Pracujesz w kilkuosobowym pokoju (nie open space), korzystasz z chillout-roomu. Jeśli przyjechałeś rowerem, możesz wziąć na miejscu szybki prysznic.
Imprezy firmowe i rodzinne
Uczestniczysz w wielkiej imprezie integracyjnej PSI i pozostałych 20 wydarzeniach, również dla Twoich dzieci.

 

 

Czekamy na Twoją aplikację!

Aplikacja online
Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest PSI Polska Sp. z o.o., ul. Towarowa 37, 61-896 Poznań. Dane osobowe będą przetwarzane w celu w celu rekrutacji na stanowisko opisane powyżej. Dane przekazywane do PSI Polska sp. z o.o. są dobrowolnie i istnieje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania.