new NaszKod () .napędza ("Świat");

Dołącz do nas!

Aktualnie szukamy

Programista C++ / Java
Programista C++/Java Poznań/Katowice
B2B/UOP
DevOps Engineer
B2B/UOP
Programista Java
B2B/UOP

Jak wygląda nasz proces?

1
2
3
4
Pierwszy kontakt

Pierwszy kontakt

Po otrzymaniu Twojego CV, skontaktujemy się z Tobą i opowiemy o firmie, stanowisku i procesie rekrutacji. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, umiejętnościach i oczekiwaniach.

PSI tworząca nowoczesne oprogramowanie dla dużych firm w różnych sektorach

Poznaj PSI Poznaj PSI

Tworzymy, wdrażamy i rozwijamy autorskie oprogramowanie. Nasz kod napędza procesy biznesowe w dużych firmach produkcyjnych, logistycznych, energetycznych i transporcie publicznym.

Pracując z nami, masz realny wpływ na rozwój produktów, technologii i procesów.

Nasz zespół liczy ponad 400 osób. Zatrudniamy przede wszystkim programistów Java, C++ i C#, konsultantów, analityków i testerów. Pracujemy zwinnie, zgodnie ze Scrum i LeSS (Large Scale Scrum).

Tu przeczytasz o nas więcej!

Tym się zajmujemy Nasze działy

Realizujemy największe projekty informatyczne dla branży logistyki magazynowej i transportu publicznego w Polsce. Rozwijamy własne produkty przy użyciu Java, .Net, C++, Angular, Data Science/Machine Learning. Nasz WMS jest w światowym TOP10 systemów zarządzających logistyką magazynową, a system do zarządzania procesami zajezdni i ruchem pojazdów PSItraffic jest unikatowy w skali Europy.

Rozwijamy i wdrażamy nasz system PSIpenta/MES – jedyną platformę do zarządzania produkcją, która pozwala efektywnie planować produkcję (APS), monitorować realizację produkcji (MES) oraz kontrolować proces produkcyjny (SCADA). Pracujemy z Java, a system wdrażamy w chmurze lub na serwerach klienta.

Tworzymy platformę technologiczną wykorzystywaną przez pracowników oraz klientów PSI na świecie. Stanowimy centrum innowacji dla koncernu. Na bazie naszej platformy tworzymy produkty nowej generacji – PSIasm – jedyna platforma zarządzania produkcją łącząca funkcje zaawansowanego harmonogramowania (APS) i monitorowania realizacji produkcji (MES) oraz SCADA (Supervisory Control And Data Acquisition) – innowacyjne oprogramowanie, umożliwiające monitoring i kontrolę procesów technologicznych. Najważniejsze technologie, z którymi pracujemy to: Java, Angular, Docker, Kubernetes.

Wspieramy największe podmioty branży energetycznej w Polsce i na świecie, wdrażamy złożone produkty i prowadzimy działania o charakterze badawczorozwojowym. Korzystamy z takich technologii jak C++, Java, Big Data, AI. Zajmujemy się również telemechaniką, automatyką stacyjną i zabezpieczeniową, systemami Smart Grid, Smart Metering etc.

Specjaliści z różnych dziedzin realizujący największe projekty informatyczne dla Polski w sektorach logistyki, produkcji, R&D oraz elektroenergetyki

Zacznij swoją karierę z PSI

Dołącz do naszego programu stażowego PSItalents!

Dołącz do nas!
Kariera w PSI Polska

Skontaktuj się z nami

Alicja Chylińska-Majchrzak - Specjalista ds. rekrutacji

Alicja Chylińska-Majchrzak

Kierownik ds. rekrutacji

Linkedin: Alicja Chylińska-Majchrzak
Paulina Skotowska - Specjalista ds. rekrutacji

Paulina Skotowska

Kierownik ds. rekrutacji

Linkedin: Paulina Skotowska
Paulina Zwolinska-Chrobak - Starszy specjalista ds. rekrutacji

Paulina Zwolinska-Chrobak

Starszy specjalista ds. rekrutacji

Linkedin: Paulina Zwolinska-Chrobak
Agnieszka Szafrańska - Starszy specjalista ds. rekrutacji

Agnieszka Szafrańska

Starszy specjalista ds. rekrutacji

Linkedin: Agnieszka Szafrańska