PSI Polska ponownie laureatem rankingu Diamenty Forbesa

PSI Polska ponownie laureatem rankingu Diamenty Forbesa

PSI Polska Sp. z o.o. kolejny raz znalazła się w gronie laureatów prestiżowej nagrody przyznawanej przez magazyn Forbes. „Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. 

Ranking „Diamenty Forbesa 2023” został opracowany na podstawie znanej szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy, łączącej metodę majątkową i dochodową. Wśród kluczowych kryteriów oceny znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2017 – 2021, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych. Do sporządzenia wyceny posłużyły dane uwzględniające m.in.: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, należności oraz nakłady na inwestycje. PSI Polska jest laureatem konkursu w kategorii przedsiębiorstw o rocznych przychodach w przedziale 50-250 mln zł już po raz 3. z rzędu

„ To wyróżnienie, będące potwierdzeniem konsekwencji w realizacji strategii szczególnie zyskuje na znaczeniu w obecnych, pełnych wyzwań czasach. Dziękuję wszystkim naszym Klientom i Pracownikom, bez których sukces ten nie byłby możliwy” – komentuje Arkadiusz Niemira, Prezes Zarządu PSI Polska Sp. z o.o.