Podwójny sukces PSI podczas targów Energetab 2022

Podwójny sukces PSI Polska podczas targów Energetab 2022

Medal Prezesa SEP - jedna z nagród dla PSI wręczonych na targach Energetab 2022.

Miło nam poinformować, że podczas trzydziestych piątych, międzynarodowych targów Energetab 2022 produkty PSI Polska zostały wyróżnione aż dwukrotnie przez targową komisję konkursową. 

Symulator treningowy dyspozytorów otrzymał prestiżową nagrodę Medalu Prezesa Stowarzyszenia Elektryków Polskich, a Centralny System Rejestracji Zakłóceń PSIcta został wyróżniony Pucharem Prezesa Polskiego Towarzystwa Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej. 

Nagrody zostały wręczone podczas uroczystego otwarcia targów, w którym wzięli udział przedstawiciele nauki, przedsiębiorstw branży elektroenergetycznej, a także prezydent Bielska – Białej. Nagrody w imieniu PSI Polska odebrali Mariusz Klimek i Wiktor Kabatc z działu Energy Management.

Zapraszamy do zapoznania się z  reportażami z gali wręczania nagród, które znajdziecie w materiałach targowych: Medal Prezesa SEP, Puchar Prezesa PTPiREE

Gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania i rozwoju wyżej wymienionych systemów oraz życzymy kolejnych sukcesów. Przyznane nagrody są potwierdzeniem, że narzędzia PSI są wysoko oceniane zarówno przez użytkowników jak i ekspertów z branży.