Martin Bauer Polska będzie planować produkcję z PSIasm

PSI Polska wdroży system PSIasm w firmie Martin Bauer Polska, należącej do międzynarodowej grupy ‘’the nature network’’, oferującej szeroką paletę produktów roślinnych: standaryzowane herbaty, ekstrakty, proszki dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, know how w zakresie upraw, pozyskania surowców, procesów przetwarzania z zastosowaniem własnych opatentowanych technologii oraz profesjonalny serwis w zakresie analiz.        

 

W Polsce do grupy ‘’the nature network’’ należą zakłady Martin Bauer Polska, Phytopharm Klęka produkujący leki i suplementy diety, Multeafil zajmujący się pakowaniem herbat oraz Managementservice Klęka stanowiący centrum usług wspólnych (shared sevice) odpowiedzialny za obsługę kadrowo-księgową, finansową, prawną i informatyczną dla zakładów zlokalizowanych w Polsce. Martin Bauer Polska jest jednym z kluczowych zakładów zajmującym się pozyskaniem surowców roślinnych dla Grupy, produkcją standaryzowanych surowców i herbat oraz sprzedażą całego portfolio produktowego w Europie Środkowo -Wschodniej.

Wieloetapowy proces produkcji, oczekiwania ze strony klientów, skracanie terminów realizacji zamówień wymuszały konieczność usprawnienia procesów produkcyjnych. Dotychczasowe rozwiązania okazały się niewystarczające, dlatego firma zdecydowała się na wdrożenie narzędzia do harmonogramownia produkcji PSIasm.

 „Optymalne planowanie produkcji w zakresie krótko- i długoterminowym w dynamicznie zmieniających się warunkach oraz potrzeba optymalizacji kosztów były kluczowymi czynnikami wyboru systemu PSIasm.”– powiedziała Aneta Gawrońska, Managing Director Finance z firmy Managementservice Klęka.

Zadaniem systemu PSIasm w firmie Martin Bauer Polska jest usprawnienie procesu zarządzania danymi z produkcji. W efekcie wdrożenia firma Martin Bauer Polska może tworzyć optymalny harmonogram produkcji, uwzględniający zmieniające się warunki biznesowe i produkcyjne oraz nadzorować jego realizację. Usprawnienie realizacji zleceń ma znacznie zwiększyć efektywność procesów, pozwolić na lepsze wykorzystanie zasobów oraz umożliwić firmie dalszy rozwój.

 „Platforma PSIasm została zaprojektowana z myślą o potrzebach innowacyjnych fabryk czerpiących korzyści z analizy danych. Dostęp do rzetelnych informacji pozwala podejmować trafne decyzje biznesowe. Cieszymy się, że firma Martin Bauer Polska doceniła nasze rozwiązanie i zaufała nam w kwestii usprawnienia procesów produkcyjnych.” – dodaje Aleksander Faleńczyk, Senior Sales Manager PSI Polska.