Młodszy Tester Oprogramowania

Miejsce pracy: Poznań


PSItalents to 3-miesięczny, płatny Program Stażowy PSI Polska. Do udziału
w PSItalents zapraszamy studentów i absolwentów. Chcesz rozpocząć karierę w branży
IT i dowiedzieć się, jak tworzymy rozwiązania, które napędzają światowe branże?
Dołącz do zespołu PSI Polska!

 

Czym będziesz się u nas zajmować?

 • testowaniem funkcjonalnym oprogramowania do zarządzania procesami magazynowym
 • opracowywaniem i rozwijaniem scenariuszy testowych
 • ścisłą współpracą z zespołem deweloperskim
 • analizą wymagań i opracowywaniem nowych przypadków testowych
 • pisaniem dokumentacji testowej

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego, również studenci ostatnich lat studiów (preferowane kierunki informatyczne, matematyczne i pokrewne)
  • mile widziana podstawowa znajomość Javy, baz danych oraz języka programowania PL/SQL
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
     
    Co oferujemy?
    PSI Kariera projekty
    Światowi klienci
    Mamy 50 lat doświadczenia jako koncern i 15 lat jako oddział w Polsce. To oznacza, że jesteśmy liderem w swojej branży, współpracujemy z największymi klientami (m.in. LPP S.A., Volkswagen, Audi, Marks&Spencer/Itella, Airbus, Enea, PERN, MPK Poznań), a Twoja praca ma znaczenie. 
    Autorskie, rozpoznawalne produkty
    Nasz WMS jest w TOP 10 światowych systemów, jesteśmy jednym z największych w Polsce dostawców SCADY, a nasz ASM ma funkcje niepowtarzalne w żadnym innym systemie tej klasy. Czeka Cię dużo wyzwań, więc w projekt wejdziesz już od pierwszego dnia pracy! 
    Praca wśród najlepszych
    Wiesz, że średnia wieku w PSI to 34 lata? Mamy naprawdę świetnych programistów i specjalistów, którzy poruszają się m.in. w tematach Machine Learning, Data Science, A.I. czy Algorytmiki. Jesteśmy jedną z największych firm Javowych w Poznaniu, a przy tym gwarantujemy swobodę, brak sztucznej hierarchii i przyjacielskie relacje.
    Zaangażowanie w rozwój
    Uczestniczysz w szkoleniach technologicznych, nabywasz specjalistyczne umiejętności, uczysz się języków z native-speakerem. Czerpiesz wiedzę od współpracowników podczas wewnętrznych spotkań "Lightning Talks", przy słodkim i kawie.
    Dbamy o Twoje zdrowie
    Korzystasz z prywatnej opieki medycznej, wizyt fizjoterapeuty, szczepisz się za darmo przeciw grypie i witaminizujesz się owocami dostarczanymi do biura. Wspieramy też osoby uprawiające sport, bo w zdrowym ciele, zdrowy duch. 
    Pierwszorzędna lokalizacja
    Pierwszorzędna lokalizacja
    Pracujesz w samym centrum miasta: w Poznaniu 3 minuty od dworca PKP, w Szczecinie tuż przy deptaku. Przy biurowcu jest park i wiele restauracji, w których możesz zjeść obiad z zespołem. 
    Elastyczność i nastawienie na cel
    Przychodzisz do biura między 7 a 10, a jeśli konieczność wzywa, wychodzisz załatwić ważne sprawy: u lekarza, w urzędzie czy na... lunchu ;) 
    Komfortowe biuro w Poznaniu
    Pracujesz w kilkuosobowym pokoju (nie open space), korzystasz z chillout-roomu. Jeśli przyjechałeś rowerem, możesz wziąć na miejscu szybki prysznic.
    Imprezy firmowe i rodzinne
    Uczestniczysz w wielkiej imprezie integracyjnej PSI i pozostałych 20 wydarzeniach, również dla Twoich dzieci.

     

     

    Czekamy na Twoją aplikację!

    Aplikacja online
    Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest PSI Polska Sp. z o.o., ul. Towarowa 37, 61-896 Poznań. Dane osobowe będą przetwarzane w celu w celu rekrutacji na stanowisko opisane powyżej. Dane przekazywane do PSI Polska sp. z o.o. są dobrowolnie i istnieje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania.