Starszy programista Java (Full Stack)

Zespół: RD_NP / Poznań

Dział R&D New Products w PSI Polska zajmuje się tworzeniem nowych produktów i rozwijaniem istniejących. Jednym z naszych autorskich rozwiązań jest PSIasm - jedyna platforma zarządzania produkcją łącząca funkcje zaawansowanego harmonogramowania produkcji (APS), kontroli procesu produkcyjnego (SCADA) i monitorowania realizacji produkcji (MES). 

 

Czym będziesz się u nas zajmować?

 • rozwojem i tworzeniem oprogramowania nowych produktów, wspomagających autonomizację procesów biznesowych w ujęciu NRT („near real-time”)
 • zaawansowanymi projektami, podejmującymi wyzwania nadchodzącej rewolucji przemysłowej w obszarze produkcji, logistyki i utilities
 • współpracą z jednostkami koncernu na całym świecie

Na czym pracujemy?

 • OS: Windows 10
 • IDE: Eclipse/ IntelliJ/ Netbeans
 • Server side: Java EE 8, WildFly15, EJB, CDI, JAX-RS, JPA, JMS.
 • Client side: Java 11, JavaFx, Angular 6+. 
 • DB: PostgreSQL, Oracle, MS SQL.
 • Tools: Jenkins, Sonar, Docker, Kubernetes, Maven 3+
 • Cloud: AWS, Azure

Czego oczekujemy?

 • min. 4-letniego doświadczenia programistycznego w języku Java 8
 • znajomości zagadnień dot. systemów rozproszonych
 • znajomości języka angielskiego na poziomie B2
 • mile widziana znajomość narzędzi: JEE 8/Spring, Java 11, Docker, Angular 6+, JavaFX, Jenkins, WildFly, Maven 
 
Co oferujemy?
PSI Kariera projekty
Światowi klienci
Mamy 50 lat doświadczenia jako koncern i 15 lat jako oddział w Polsce. To oznacza, że jesteśmy liderem w swojej branży, współpracujemy z największymi klientami (m.in. LPP S.A., Volkswagen, Audi, Marks&Spencer/Itella, Airbus, Enea, PERN, MPK Poznań), a Twoja praca ma znaczenie. 
Autorskie, rozpoznawalne produkty
Nasz WMS jest w TOP 10 światowych systemów, jesteśmy jednym z największych w Polsce dostawców SCADY, a nasz ASM ma funkcje niepowtarzalne w żadnym innym systemie tej klasy. Czeka Cię dużo wyzwań, więc w projekt wejdziesz już od pierwszego dnia pracy! 
Praca wśród najlepszych
Wiesz, że średnia wieku w PSI to 34 lata? Mamy naprawdę świetnych programistów i specjalistów, którzy poruszają się m.in. w tematach Machine Learning, Data Science, A.I. czy Algorytmiki. Jesteśmy jedną z największych firm Javowych w Poznaniu, a przy tym gwarantujemy swobodę, brak sztucznej hierarchii i przyjacielskie relacje.
Zaangażowanie w rozwój
Uczestniczysz w szkoleniach technologicznych, nabywasz specjalistyczne umiejętności, uczysz się języków z native-speakerem. Czerpiesz wiedzę od współpracowników podczas wewnętrznych spotkań "Lightning Talks", przy słodkim i kawie.
Dbamy o Twoje zdrowie
Korzystasz z prywatnej opieki medycznej, wizyt fizjoterapeuty, szczepisz się za darmo przeciw grypie i witaminizujesz się owocami dostarczanymi do biura. Wspieramy też osoby uprawiające sport, bo w zdrowym ciele, zdrowy duch. 
Pierwszorzędna lokalizacja
Pierwszorzędna lokalizacja
Pracujesz w samym centrum miasta: w Poznaniu 3 minuty od dworca PKP, w Szczecinie tuż przy deptaku. Przy biurowcu jest park i wiele restauracji, w których możesz zjeść obiad z zespołem. 
Elastyczność i nastawienie na cel
Przychodzisz do biura między 7 a 10, a jeśli konieczność wzywa, wychodzisz załatwić ważne sprawy: u lekarza, w urzędzie czy na... lunchu ;) 
Komfortowe biuro w Poznaniu
Pracujesz w kilkuosobowym pokoju (nie open space), korzystasz z chillout-roomu. Jeśli przyjechałeś rowerem, możesz wziąć na miejscu szybki prysznic.
Imprezy firmowe i rodzinne
Uczestniczysz w wielkiej imprezie integracyjnej PSI i pozostałych 20 wydarzeniach, również dla Twoich dzieci.

 

 

Czekamy na Twoją aplikację!

Aplikacja online
Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest PSI Polska Sp. z o.o., ul. Towarowa 37, 61-896 Poznań. Dane osobowe będą przetwarzane w celu w celu rekrutacji na stanowisko opisane powyżej. Dane przekazywane do PSI Polska sp. z o.o. są dobrowolnie i istnieje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania.