Specjalista ds. Bezpieczeństwa Aplikacji

Zespół: QM / Poznań

  Dział QM to zespół do zadań specjalnych w PSI Polska. Zajmuje się wsparciem zespołów w zakresie audytu, doradztwa, wyboru narzędzi, czy usprawnień komunikacji. Odpowiada za zgodność naszej firmy z przepisami prawa i normami międzynarodowymi, zarówno na poziomie dokumentacji, jak i konkretnych rozwiązań technologicznych. Definiuje i wdraża wszelkie procesy i usprawnienia niezbędne w naszej firmie oraz w Grupie PSI. Ponadto pełni rolę właściciela naszych wewnętrznych systemów używanych w codziennej pracy, takich jak na przykład Jira, czy Confluence.

 

Czym będziesz się u nas zajmować?

 

 • Wsparciem zespołów programistycznych w implementacji najlepszych praktyk z obszaru bezpieczeństwa IT
 • Wyszukiwaniem podatności na ataki w aplikacjach i ich analizą
 • Realizacją przeglądów dojrzałości, analizą luk bezpieczeństwa, definiowaniem strategii, polityk i procedur dla produktów wytwarzanych przez PSI Polska
 • Wsparciem w definiowaniu procesów z zakresu bezpieczeństwa IT (w tym zarządzania bezpieczeństwem informacji, zarządzania ryzykiem cyber-bezpieczeństwa, ochrony danych)
 • Oceną ryzyka dla luk i słabości w bibliotekach trzecich używanych w produktach PSI
 • Wypełnianiem obowiązków osoby kontaktowej w zakresie testów penetracyjnych, audytów wg norm OWASP ASVS, BDEW, ISO27019

     Czego oczekujemy?

      

     • Wykształcenia wyższego (preferowany profil informatyczny, bezpieczeństwa informacji, techniczny)
     • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
     • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację i analizę dokumentacji technicznej
     • Znajomości programowania obiektowego 
     • Znajomości dobrych praktyk i standardów z zakresu tworzenia oprogramowania (SDLC) ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpiecznego wytwarzania oprogramowania  (np. OWASP Secure Coding Practices, SEI Secure Coding Standards, ISO 27002, ISO27019, BDEW)
     • Znajomości technik ataków oraz przełamywania zabezpieczeń systemów teleinformatycznych i sieci
     • Przynajmniej podstawowej znajomości narzędzi do przeprowadzania testów penetracyjnych oraz skanerów podatności
            
           Co oferujemy?
           PSI Kariera projekty
           Światowi klienci
           Mamy 50 lat doświadczenia jako koncern i 15 lat jako oddział w Polsce. To oznacza, że jesteśmy liderem w swojej branży, współpracujemy z największymi klientami (m.in. LPP S.A., Volkswagen, Audi, Marks&Spencer/Itella, Airbus, Enea, PERN, MPK Poznań), a Twoja praca ma znaczenie. 
           Autorskie, rozpoznawalne produkty
           Nasz WMS jest w TOP 10 światowych systemów, jesteśmy jednym z największych w Polsce dostawców SCADY, a nasz ASM ma funkcje niepowtarzalne w żadnym innym systemie tej klasy. Czeka Cię dużo wyzwań, więc w projekt wejdziesz już od pierwszego dnia pracy! 
           Praca wśród najlepszych
           Wiesz, że średnia wieku w PSI to 34 lata? Mamy naprawdę świetnych programistów i specjalistów, którzy poruszają się m.in. w tematach Machine Learning, Data Science, A.I. czy Algorytmiki. Jesteśmy jedną z największych firm Javowych w Poznaniu, a przy tym gwarantujemy swobodę, brak sztucznej hierarchii i przyjacielskie relacje.
           Zaangażowanie w rozwój
           Uczestniczysz w szkoleniach technologicznych, nabywasz specjalistyczne umiejętności, uczysz się języków z native-speakerem. Czerpiesz wiedzę od współpracowników podczas wewnętrznych spotkań "Lightning Talks", przy słodkim i kawie.
           Dbamy o Twoje zdrowie
           Korzystasz z prywatnej opieki medycznej, wizyt fizjoterapeuty, szczepisz się za darmo przeciw grypie i witaminizujesz się owocami dostarczanymi do biura. Wspieramy też osoby uprawiające sport, bo w zdrowym ciele, zdrowy duch. 
           Pierwszorzędna lokalizacja
           Pierwszorzędna lokalizacja
           Pracujesz w samym centrum miasta: w Poznaniu 3 minuty od dworca PKP, w Szczecinie tuż przy deptaku. Przy biurowcu jest park i wiele restauracji, w których możesz zjeść obiad z zespołem. 
           Elastyczność i nastawienie na cel
           Przychodzisz do biura między 7 a 10, a jeśli konieczność wzywa, wychodzisz załatwić ważne sprawy: u lekarza, w urzędzie czy na... lunchu ;) 
           Komfortowe biuro w Poznaniu
           Pracujesz w kilkuosobowym pokoju (nie open space), korzystasz z chillout-roomu. Jeśli przyjechałeś rowerem, możesz wziąć na miejscu szybki prysznic.
           Imprezy firmowe i rodzinne
           Uczestniczysz w wielkiej imprezie integracyjnej PSI i pozostałych 20 wydarzeniach, również dla Twoich dzieci.

            

            

           Czekamy na Twoją aplikację!

           Aplikacja online
           Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest PSI Polska Sp. z o.o., ul. Towarowa 37, 61-896 Poznań. Dane osobowe będą przetwarzane w celu w celu rekrutacji na stanowisko opisane powyżej. Dane przekazywane do PSI Polska sp. z o.o. są dobrowolnie i istnieje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania.