IT Product Manager

Zespół: RD_NP / Poznań

 Dział R&D w PSI Polska zajmuje się tworzeniem nowych produktów klasy enterprise dla przemysłu i energetyki. Jednym z naszych autorskich rozwiązań jest PSIasm - jedyna platforma zarządzania produkcją łącząca funkcje zaawansowanego harmonogramowania produkcji (APS) i monitorowania realizacji produkcji (MES) działająca w czasie NRT („near real-time”). Produkt powstał w Poznaniu, i tutaj jest rozwijany, ale wdrożenia odbywają się na całym świecie. Product Owner będzie miał realny wpływ na rozwój jednego z najważniejszych produktów firmy PSI oraz możliwość współpracy z dyrektorami Business Unitów w całym koncernie.

 

Czym będziesz się u nas zajmować?

 

 • Realizacja długofalowej strategii rozwoju produktu oraz współtworzenie strategii związanej z nową wizją produktu
 • Reengineering procesów, ustrukturyzowanie komunikacji
 • Zbieranie, analiza i priorytetyzacja wymagań otrzymanych od poszczególnych Business Unitów oraz zarządzanie interesariuszami
 • Budowanie roadmapy rozwoju produktu PSIasm w oparciu o wymagania rynku polskiego i rynków zagranicznych ukierunkowanej na wniesienie jak największej wartości biznesowej
 • Współpraca i budowanie relacji w grupie PSI z innymi Business Unitami zainteresowanymi wykorzystaniem produktu PSIasm
 • Definicja, koordynacja i wdrażanie procesów rozwoju, utrzymania i wsparcia produktu PSIasm.
 • Zarządzanie backlogiem zadań rozwojowych produktu w pracach projektowych
 • Współtworzenie i monitorowanie kluczowych wskaźników KPI produktu PSIasm
 • Zapewnienie wysokiej jakości produktu PSIasm we współpracy z zespołem QA
 • Budowanie świadomości produktowej w środowisku wewnętrznym firmy

Czego oczekujemy?

 

 • Co najmniej 5 lat doświadczenia jako Product Owner, najlepiej w międzynarodowej firmie IT
 • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania i zarządzania produktem
 • Biegłość w zwinnym zarządzaniu projektami
 • Doświadczenia w pracy z narzędziami: Jira i Confluence, lub podobnymi
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
 • Wysoka dyscyplina pracy, umiejętności negocjacyjne i organizacyjne
 • Mile widziana znajomość branży produkcji przemysłowej
       
      Co oferujemy?
      PSI Kariera projekty
      Światowi klienci
      Mamy 50 lat doświadczenia jako koncern i 15 lat jako oddział w Polsce. To oznacza, że jesteśmy liderem w swojej branży, współpracujemy z największymi klientami (m.in. LPP S.A., Volkswagen, Audi, Marks&Spencer/Itella, Airbus, Enea, PERN, MPK Poznań), a Twoja praca ma znaczenie. 
      Autorskie, rozpoznawalne produkty
      Nasz WMS jest w TOP 10 światowych systemów, jesteśmy jednym z największych w Polsce dostawców SCADY, a nasz ASM ma funkcje niepowtarzalne w żadnym innym systemie tej klasy. Czeka Cię dużo wyzwań, więc w projekt wejdziesz już od pierwszego dnia pracy! 
      Praca wśród najlepszych
      Wiesz, że średnia wieku w PSI to 34 lata? Mamy naprawdę świetnych programistów i specjalistów, którzy poruszają się m.in. w tematach Machine Learning, Data Science, A.I. czy Algorytmiki. Jesteśmy jedną z największych firm Javowych w Poznaniu, a przy tym gwarantujemy swobodę, brak sztucznej hierarchii i przyjacielskie relacje.
      Zaangażowanie w rozwój
      Uczestniczysz w szkoleniach technologicznych, nabywasz specjalistyczne umiejętności, uczysz się języków z native-speakerem. Czerpiesz wiedzę od współpracowników podczas wewnętrznych spotkań "Lightning Talks", przy słodkim i kawie.
      Dbamy o Twoje zdrowie
      Korzystasz z prywatnej opieki medycznej, wizyt fizjoterapeuty, szczepisz się za darmo przeciw grypie i witaminizujesz się owocami dostarczanymi do biura. Wspieramy też osoby uprawiające sport, bo w zdrowym ciele, zdrowy duch. 
      Pierwszorzędna lokalizacja
      Pierwszorzędna lokalizacja
      Pracujesz w samym centrum miasta: w Poznaniu 3 minuty od dworca PKP, w Szczecinie tuż przy deptaku. Przy biurowcu jest park i wiele restauracji, w których możesz zjeść obiad z zespołem. 
      Elastyczność i nastawienie na cel
      Przychodzisz do biura między 7 a 10, a jeśli konieczność wzywa, wychodzisz załatwić ważne sprawy: u lekarza, w urzędzie czy na... lunchu ;) 
      Komfortowe biuro w Poznaniu
      Pracujesz w kilkuosobowym pokoju (nie open space), korzystasz z chillout-roomu. Jeśli przyjechałeś rowerem, możesz wziąć na miejscu szybki prysznic.
      Imprezy firmowe i rodzinne
      Uczestniczysz w wielkiej imprezie integracyjnej PSI i pozostałych 20 wydarzeniach, również dla Twoich dzieci.

       

       

      Czekamy na Twoją aplikację!

      Aplikacja online
      Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest PSI Polska Sp. z o.o., ul. Towarowa 37, 61-896 Poznań. Dane osobowe będą przetwarzane w celu w celu rekrutacji na stanowisko opisane powyżej. Dane przekazywane do PSI Polska sp. z o.o. są dobrowolnie i istnieje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania.