Senior Product Owner

Zespół: RD_F / Poznań

 Głównym produktem działu R&D Framework jest platforma stanowiąca technologiczną bazę dla wszystkich systemów komercyjnych dostarczanych przez koncern PSI na całym świecie – PSI Java Framework (PJF). PJF został stworzony w Poznaniu i tu jest rozwijany oraz utrzymywany. Product Owner będzie miał realny wpływ na rozwój jednego z najważniejszych produktów firmy PSI oraz możliwość współpracy z dyrektorami Business Unitów na całym świecie. 

 

Czym będziesz się u nas zajmować?

 

 • Realizacja długofalowej strategii rozwoju produktu oraz współtworzenie strategii związanej z nową wizją produktu
 • Reengineering procesów, ustrukturyzowanie komunikacji
 • Zbieranie, analiza i priorytetyzacja wymagań otrzymanych od poszczególnych Business Unitów oraz zarządzanie interesariuszami
 • Budowanie roadmapy dla rozwoju platformy ukierunkowanej na wniesienie jak największej wartości biznesowej w kontekście planowanych wydań produktów PSI opartych na tej platformie
 • Tworzenie przejrzystego i zorganizowanego backlogu dla prac projektowych realizowanych 
 • w wielozespołowym środowisku
 • Współtworzenie i monitorowanie kluczowych KPI 
 • Współpraca z zespołem QA w celu zapewnienia wymaganej jakości procesów i wydań oprogramowania
 • Budowanie świadomości produktowej w środowisku wewnętrznym firmy

Czego oczekujemy?

 

 • 5 lat doświadczenia jako Product Owner, najlepiej w międzynarodowej firmie IT
 • Znajomości procesu wytwarzania oprogramowania i zarządzania wydaniami
 • Biegłości w zwinnym zarządzaniu projektami
 • Doświadczenia w pracy z narzędziami: Jira i Confluence, lub podobnymi
 • Znajomości języka angielskiego na poziomie C1
 • Wysokiej dyscypliny pracy, umiejętności negocjacyjnych i organizacyjnych
 • Gotowości do wyjazdów służbowych do Niemiec (kilka dni w miesiącu)
 
Co oferujemy?
PSI Kariera projekty
Światowi klienci
Mamy 50 lat doświadczenia jako koncern i 15 lat jako oddział w Polsce. To oznacza, że jesteśmy liderem w swojej branży, współpracujemy z największymi klientami (m.in. LPP S.A., Volkswagen, Audi, Marks&Spencer/Itella, Airbus, Enea, PERN, MPK Poznań), a Twoja praca ma znaczenie. 
Autorskie, rozpoznawalne produkty
Nasz WMS jest w TOP 10 światowych systemów, jesteśmy jednym z największych w Polsce dostawców SCADY, a nasz ASM ma funkcje niepowtarzalne w żadnym innym systemie tej klasy. Czeka Cię dużo wyzwań, więc w projekt wejdziesz już od pierwszego dnia pracy! 
Praca wśród najlepszych
Wiesz, że średnia wieku w PSI to 34 lata? Mamy naprawdę świetnych programistów i specjalistów, którzy poruszają się m.in. w tematach Machine Learning, Data Science, A.I. czy Algorytmiki. Jesteśmy jedną z największych firm Javowych w Poznaniu, a przy tym gwarantujemy swobodę, brak sztucznej hierarchii i przyjacielskie relacje.
Zaangażowanie w rozwój
Uczestniczysz w szkoleniach technologicznych, nabywasz specjalistyczne umiejętności, uczysz się języków z native-speakerem. Czerpiesz wiedzę od współpracowników podczas wewnętrznych spotkań "Lightning Talks", przy słodkim i kawie.
Dbamy o Twoje zdrowie
Korzystasz z prywatnej opieki medycznej, wizyt fizjoterapeuty, szczepisz się za darmo przeciw grypie i witaminizujesz się owocami dostarczanymi do biura. Wspieramy też osoby uprawiające sport, bo w zdrowym ciele, zdrowy duch. 
Pierwszorzędna lokalizacja
Pierwszorzędna lokalizacja
Pracujesz w samym centrum miasta: w Poznaniu 3 minuty od dworca PKP, w Szczecinie tuż przy deptaku. Przy biurowcu jest park i wiele restauracji, w których możesz zjeść obiad z zespołem. 
Elastyczność i nastawienie na cel
Przychodzisz do biura między 7 a 10, a jeśli konieczność wzywa, wychodzisz załatwić ważne sprawy: u lekarza, w urzędzie czy na... lunchu ;) 
Komfortowe biuro w Poznaniu
Pracujesz w kilkuosobowym pokoju (nie open space), korzystasz z chillout-roomu. Jeśli przyjechałeś rowerem, możesz wziąć na miejscu szybki prysznic.
Imprezy firmowe i rodzinne
Uczestniczysz w wielkiej imprezie integracyjnej PSI i pozostałych 20 wydarzeniach, również dla Twoich dzieci.

 

 

Czekamy na Twoją aplikację!

Aplikacja online
Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest PSI Polska Sp. z o.o., ul. Towarowa 37, 61-896 Poznań. Dane osobowe będą przetwarzane w celu w celu rekrutacji na stanowisko opisane powyżej. Dane przekazywane do PSI Polska sp. z o.o. są dobrowolnie i istnieje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania.