Project Manager (IT)

Zespół: PLOG / Poznań

Chcesz, aby Twoja praca miała wpływ na rozwój produktów największych marek?

W PSI to możliwe! Zostań Project Managerem i usprawniaj działanie fabryk. Wdrażaj z nami wyjątkowy system zarządzania produkcją - jedyną na świecie platformę łącząca funkcje zaawansowanego harmonogramowania produkcji (APS), kontroli procesu produkcyjnego (SCADA) i monitorowania realizacji produkcji (MES). Zobacz efekt swojej pracy jadąc nowym samochodem, robiąc zakupy w sklepie lub na żywo, u klienta. Twoja praca ma znaczenie!

 

Czym będziesz się u nas zajmować?

Kompleksowym zarządzaniem projektami wdrożeniowymi systemów informatycznych w obszarze produkcji przemysłowej i logistyki magazynowej, w tym:

 • udziałem w procesie definiowania wymagań
 • tworzeniem harmonogramów i budżetu projektu
 • kierowaniem zespołu projektowego
 • planowaniem, monitorowaniem i raportowaniem postępów prac
 • zarządzaniem zmianą i ryzykiem w obrębie prowadzonych projektów
 • motywowaniem oraz usprawnianiem komunikacji w zespole

Czego oczekujemy?

 • min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu złożonymi projektami IT o budżecie powyżej 1 mln złotych, w obszarze produkcji lub logistyki
 • doświadczenia w budowaniu i zarządzaniu relacją z dużym klientem biznesowym
 • umiejętności precyzyjnego planowania, doświadczenia w szacowaniu
  czaso- i kosztochłonności zadań
 • doświadczenia w motywowaniu i prowadzeniu dużych zespołów projektowych
 • znajomości branży produkcji przemysłowej i/lub logistyki magazynowej
 • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
 
Co oferujemy?
PSI Kariera projekty
Światowi i najwięksi klienci 
Mamy 50 lat doświadczenia jako koncern i 15 lat jako oddział w Polsce. To oznacza, że jesteśmy liderem w swojej branży, współpracujemy z największymi klientami (m.in. LPP S.A., Volkswagen, Audi, Marks&Spencer/Itella, Airbus, Enea, PERN, MPK Poznań), a Twoja praca ma znaczenie. 
Autorskie, rozpoznawalne produkty
Nasz WMS jest w TOP 10 światowych systemów, jesteśmy największym w Polsce dostawcą SCADY a nasz ASM ma funkcje niepowtarzalne w żadnym innym systemie tej klasy. Czeka Cię dużo wyzwań, więc w projekt wejdziesz już od pierwszego dnia pracy! 
Praca wśród najlepszych
Wiesz, że średnia wieku w PSI to 34 lata? Mamy naprawdę świetnych programistów i specjalistów, którzy poruszają się m.in. w tematach Machine Learning, Data Science, A.I. czy Algorytmiki. Jesteśmy jedną z największych firm Javowych w Poznaniu, a przy tym gwarantujemy swobodę, brak sztucznej hierarchii i przyjacielskie relacje.
Zaangażowanie w rozwój
Uczestniczysz w szkoleniach technologicznych, nabywasz specjalistyczne umiejętności, uczysz się języków z native-speakerem. Czerpiesz wiedzę od współpracowników podczas wewnętrznych spotkań "Lightning Talks", przy słodkim i kawie.
Dbamy o Twoje zdrowie
Korzystasz z prywatnej opieki medycznej, wizyt fizjoterapeuty, szczepisz się za darmo przeciw grypie i witaminizujesz się owocami dostarczanymi do biura. Wspieramy też osoby uprawiające sport, bo w zdrowym ciele, zdrowy duch. 
Pierwszorzędna lokalizacja
Pierwszorzędna lokalizacja
Pracujesz w samym centrum miasta: w Poznaniu 3 minuty od dworca PKP, w Szczecinie tuż przy deptaku. Przy biurowcu jest park i wiele restauracji, w których możesz zjeść obiad z zespołem. 
Elastyczność i nastawienie na cel
Przychodzisz do biura między 7 a 10, a jeśli konieczność wzywa, wychodzisz załatwić ważne sprawy: u lekarza, w urzędzie czy na... lunchu ;) 
Komfortowe biuro w Poznaniu
Pracujesz w kilkuosobowym pokoju (nie open space), korzystasz z chillout-roomu. Jeśli przyjechałeś rowerem, możesz wziąć na miejscu szybki prysznic.
Imprezy firmowe i rodzinne
Uczestniczysz w wielkiej imprezie integracyjnej PSI i pozostałych 20 wydarzeniach, również dla Twoich dzieci.

 

 

Czekamy na Twoją aplikację!

Aplikacja online
Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest PSI Polska Sp. z o.o., ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań. Dane osobowe będą przetwarzane w celu w celu rekrutacji na stanowisko opisane powyżej. Dane przekazywane do PSI Polska sp. z o.o. są dobrowolnie i istnieje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania.