Programista Java (DSS)

Zespół: R&D_F

Głównym produktem działu R&D Framework jest platforma stanowiąca bazę dla wszystkich produktów komercyjnych dostarczanych przez koncern PSI na całym świecie. Platforma ta oparta jest po stronie klienckiej o JavaFX (Desktop) i Angulara (Web/Mobile), a po stronie serwerowej o standardy związane z Java EE. 

 

Czym będziesz się u nas zajmować?

 • wprowadzaniem mechanizmów i technologii umożliwiających wdrażanie produktów PSI w środowiskach chmurowych
 • rozwijaniem narzędzi PSI służących do budowania i konfigurowania mikroserwisów
 • pracami związanymi z utrzymaniem i rozwijaniem platformy PSI po stronie serwerowej

  Na czym pracujemy?

  • Java 11+, Java EE 8 
  • WildFly 15+, CDI (część Java EE 7), JPA, Hibernate, JAX-RS, JMS, Docker, Camel, Arquillian, SVN/GIT, IntelliJ / Eclipse IDE
  • DB (PostgreSQL, MS SQL, ORACLE) + Cloud storage services
  • Maven, Jenkins, Liquibase, Terraform, Packer, Ansible
  • Kubernetes

     Czego oczekujemy?

     • min. 5 lat komercyjnego doświadczenia jako programista Java
     • doświadczenia w pracy z architekturą monolityczną i mikroserwisową 
     • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
       
      Co oferujemy?
      PSI Kariera projekty
      Światowi klienci
      Mamy 50 lat doświadczenia jako koncern i 15 lat jako oddział w Polsce. To oznacza, że jesteśmy liderem w swojej branży, współpracujemy z największymi klientami (m.in. LPP S.A., Volkswagen, Audi, Marks&Spencer/Itella, Airbus, Enea, PERN, MPK Poznań), a Twoja praca ma znaczenie. 
      Autorskie, rozpoznawalne produkty
      Nasz WMS jest w TOP 10 światowych systemów, jesteśmy jednym z największych w Polsce dostawców SCADY, a nasz ASM ma funkcje niepowtarzalne w żadnym innym systemie tej klasy. Czeka Cię dużo wyzwań, więc w projekt wejdziesz już od pierwszego dnia pracy! 
      Praca wśród najlepszych
      Wiesz, że średnia wieku w PSI to 34 lata? Mamy naprawdę świetnych programistów i specjalistów, którzy poruszają się m.in. w tematach Machine Learning, Data Science, A.I. czy Algorytmiki. Jesteśmy jedną z największych firm Javowych w Poznaniu, a przy tym gwarantujemy swobodę, brak sztucznej hierarchii i przyjacielskie relacje.
      Zaangażowanie w rozwój
      Uczestniczysz w szkoleniach technologicznych, nabywasz specjalistyczne umiejętności, uczysz się języków z native-speakerem. Czerpiesz wiedzę od współpracowników podczas wewnętrznych spotkań "Lightning Talks", przy słodkim i kawie.
      Dbamy o Twoje zdrowie
      Korzystasz z prywatnej opieki medycznej, wizyt fizjoterapeuty, szczepisz się za darmo przeciw grypie i witaminizujesz się owocami dostarczanymi do biura. Wspieramy też osoby uprawiające sport, bo w zdrowym ciele, zdrowy duch. 
      Pierwszorzędna lokalizacja
      Pierwszorzędna lokalizacja
      Pracujesz w samym centrum miasta: w Poznaniu 3 minuty od dworca PKP, w Szczecinie tuż przy deptaku. Przy biurowcu jest park i wiele restauracji, w których możesz zjeść obiad z zespołem. 
      Elastyczność i nastawienie na cel
      Przychodzisz do biura między 7 a 10, a jeśli konieczność wzywa, wychodzisz załatwić ważne sprawy: u lekarza, w urzędzie czy na... lunchu ;) 
      Komfortowe biuro w Poznaniu
      Pracujesz w kilkuosobowym pokoju (nie open space), korzystasz z chillout-roomu. Jeśli przyjechałeś rowerem, możesz wziąć na miejscu szybki prysznic.
      Imprezy firmowe i rodzinne
      Uczestniczysz w wielkiej imprezie integracyjnej PSI i pozostałych 20 wydarzeniach, również dla Twoich dzieci.

       

       

      Czekamy na Twoją aplikację!

      Aplikacja online
      Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest PSI Polska Sp. z o.o., ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań. Dane osobowe będą przetwarzane w celu w celu rekrutacji na stanowisko opisane powyżej. Dane przekazywane do PSI Polska sp. z o.o. są dobrowolnie i istnieje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania.