Architekt Java_specjalista Cloud

Zespół: R&D_F

Głównym produktem działu R&D Framework jest platforma stanowiąca bazę dla wszystkich produktów komercyjnych dostarczanych przez koncern PSI na całym świecie. Platforma ta oparta jest po stronie klienckiej o JavaFX (Desktop) i Angulara (Web/Mobile), a po stronie serwerowej o standardy związane z Java EE. 

 

Czym będziesz się u nas zajmować?

 • wprowadzaniem mechanizmów i technologii umożliwiających wdrażanie produktów PSI w środowiskach chmurowych
 • automatyzacją procesów od budowania do wdrażania w chmurze
 • wsparciem PSI w transformacji produktów w kierunku architektur skalowalnych (mikroserwisy)
 • pracami związanymi z utrzymaniem i rozwijaniem platformy PSI po stronie serwerowej

  Na czym pracujemy?

  • Java 11+, Java EE 8 
  • Docker, Kubernetes
  • Narzędzia HashiCorp (np. Terraform, Packer), Ansible
  • WildFly 15+, CDI (część Java EE 7), JPA, Hibernate, JAX-RS, JMS, Camel, Arquillian, GIT, IntelliJ / Eclipse IDE, Maven, Jenkins, Liquibase
  • DB (PostgreSQL, MS SQL, ORACLE) + Cloud storage services

    Czego oczekujemy?

    • min. 5 lat komercyjnego doświadczenia jako programista Java
    • doświadczenia w pracy z architekturą monolityczną i mikroserwisową 
    • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
      
     Co oferujemy?
     PSI Kariera projekty
     Światowi klienci
     Mamy 50 lat doświadczenia jako koncern i 15 lat jako oddział w Polsce. To oznacza, że jesteśmy liderem w swojej branży, współpracujemy z największymi klientami (m.in. LPP S.A., Volkswagen, Audi, Marks&Spencer/Itella, Airbus, Enea, PERN, MPK Poznań), a Twoja praca ma znaczenie. 
     Autorskie, rozpoznawalne produkty
     Nasz WMS jest w TOP 10 światowych systemów, jesteśmy jednym z największych w Polsce dostawców SCADY, a nasz ASM ma funkcje niepowtarzalne w żadnym innym systemie tej klasy. Czeka Cię dużo wyzwań, więc w projekt wejdziesz już od pierwszego dnia pracy! 
     Praca wśród najlepszych
     Wiesz, że średnia wieku w PSI to 34 lata? Mamy naprawdę świetnych programistów i specjalistów, którzy poruszają się m.in. w tematach Machine Learning, Data Science, A.I. czy Algorytmiki. Jesteśmy jedną z największych firm Javowych w Poznaniu, a przy tym gwarantujemy swobodę, brak sztucznej hierarchii i przyjacielskie relacje.
     Zaangażowanie w rozwój
     Uczestniczysz w szkoleniach technologicznych, nabywasz specjalistyczne umiejętności, uczysz się języków z native-speakerem. Czerpiesz wiedzę od współpracowników podczas wewnętrznych spotkań "Lightning Talks", przy słodkim i kawie.
     Dbamy o Twoje zdrowie
     Korzystasz z prywatnej opieki medycznej, wizyt fizjoterapeuty, szczepisz się za darmo przeciw grypie i witaminizujesz się owocami dostarczanymi do biura. Wspieramy też osoby uprawiające sport, bo w zdrowym ciele, zdrowy duch. 
     Pierwszorzędna lokalizacja
     Pierwszorzędna lokalizacja
     Pracujesz w samym centrum miasta: w Poznaniu 3 minuty od dworca PKP, w Szczecinie tuż przy deptaku. Przy biurowcu jest park i wiele restauracji, w których możesz zjeść obiad z zespołem. 
     Elastyczność i nastawienie na cel
     Przychodzisz do biura między 7 a 10, a jeśli konieczność wzywa, wychodzisz załatwić ważne sprawy: u lekarza, w urzędzie czy na... lunchu ;) 
     Komfortowe biuro w Poznaniu
     Pracujesz w kilkuosobowym pokoju (nie open space), korzystasz z chillout-roomu. Jeśli przyjechałeś rowerem, możesz wziąć na miejscu szybki prysznic.
     Imprezy firmowe i rodzinne
     Uczestniczysz w wielkiej imprezie integracyjnej PSI i pozostałych 20 wydarzeniach, również dla Twoich dzieci.

      

      

     Czekamy na Twoją aplikację!

     Aplikacja online
     Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest PSI Polska Sp. z o.o., ul. Towarowa 37, 61-896 Poznań. Dane osobowe będą przetwarzane w celu w celu rekrutacji na stanowisko opisane powyżej. Dane przekazywane do PSI Polska sp. z o.o. są dobrowolnie i istnieje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania.