Starszy specjalista ds. rekrutacji IT

Miejsce pracy: Poznań

W dziale HR PSI Polska pracuje zespół specjalistów ds. rekrutacji i Employer Brandingu. Zajmujemy się wsparciem pracy i rozwoju niemal 300 osób zatrudnionych w naszych biurach. Rekrutujemy, organizujemy eventy i szkolenia, dbamy o Employer Branding, wychodzimy z nowymi inicjatywami. Szukasz pracy w wewnętrznym dziale HR stabilnej organizacji? Dołącz do nas!

 

Czym będziesz się u nas zajmować?

 

  • samodzielnym prowadzeniem kompleksowych projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT (głównie programiści, konsultanci / analitycy biznesowi)
  • poszukiwaniem kandydatów za pomocą metod aktywnych
  • realizowaniem działań wzmacniających markę pracodawcy PSI Polska
  • wspieraniem aktywności w obszarze Employer Branding / HR Marketing

 

 

Czego oczekujemy?

 

  • przynajmniej 3- letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobrej znajomości narzędzi służących do wyszukiwania kandydatów
  • umiejętności budowania pozytywnych relacji z kandydatami
  • wysokiej samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • kreatywności, inicjatywy, odwagi w działaniu
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2

 

 

 
Co oferujemy?
PSI Kariera projekty
Światowi klienci
Mamy 50 lat doświadczenia jako koncern i 15 lat jako oddział w Polsce. To oznacza, że jesteśmy liderem w swojej branży, współpracujemy z największymi klientami (m.in. LPP S.A., Volkswagen, Audi, Marks&Spencer/Itella, Airbus, Enea, PERN, MPK Poznań), a Twoja praca ma znaczenie. 
Autorskie, rozpoznawalne produkty
Nasz WMS jest w TOP 10 światowych systemów, jesteśmy jednym z największych w Polsce dostawców SCADY, a nasz ASM ma funkcje niepowtarzalne w żadnym innym systemie tej klasy. Czeka Cię dużo wyzwań, więc w projekt wejdziesz już od pierwszego dnia pracy! 
Praca wśród najlepszych
Wiesz, że średnia wieku w PSI to 34 lata? Mamy naprawdę świetnych programistów i specjalistów, którzy poruszają się m.in. w tematach Machine Learning, Data Science, A.I. czy Algorytmiki. Jesteśmy jedną z największych firm Javowych w Poznaniu, a przy tym gwarantujemy swobodę, brak sztucznej hierarchii i przyjacielskie relacje.
Zaangażowanie w rozwój
Nabywasz specjalistyczne umiejętności, czerpiesz wiedzę od współpracowników podczas wewnętrznych spotkań "Lightning Talks", przy słodkim i kawie.
Dbamy o Twoje zdrowie
Wspieramy też osoby uprawiające sport, bo w zdrowym ciele, zdrowy duch. 
Pierwszorzędna lokalizacja
Pierwszorzędna lokalizacja
Pracujesz w samym centrum miasta: w Poznaniu 3 minuty od dworca PKP, w Szczecinie tuż przy deptaku. Przy biurowcu jest park i wiele restauracji, w których możesz zjeść obiad z zespołem. 
Elastyczność i nastawienie na cel
Przychodzisz do biura między 7 a 10, a jeśli konieczność wzywa, wychodzisz załatwić ważne sprawy: u lekarza, w urzędzie czy na... lunchu ;) 
Komfortowe biuro w Poznaniu
Pracujesz w kilkuosobowym pokoju (nie open space), korzystasz z chillout-roomu. Jeśli przyjechałeś rowerem, możesz wziąć na miejscu szybki prysznic.
Imprezy firmowe i rodzinne
Uczestniczysz w wielkiej imprezie integracyjnej PSI i pozostałych 20 wydarzeniach, również dla Twoich dzieci.

 

 

Czekamy na Twoją aplikację!

Aplikacja online
Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest PSI Polska Sp. z o.o., ul. Towarowa 37, 61-896 Poznań. Dane osobowe będą przetwarzane w celu w celu rekrutacji na stanowisko opisane powyżej. Dane przekazywane do PSI Polska sp. z o.o. są dobrowolnie i istnieje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania.