Młodszy Konsultant Systemów Informatycznych

Zespół: WMS / Poznań

PSItalents to 3-miesięczny, płatny Program Stażowy PSI Polska. Do udziału
w PSItalents zapraszamy studentów i absolwentów. Chcesz rozpocząć karierę w branży
IT i dowiedzieć się, jak tworzymy rozwiązania, które napędzają światowe branże?
Dołącz do zespołu PSI Polska!


Czym będziesz się u nas zajmować?

 • wsparciem złożonych rozwiązań informatycznych oraz zespołu programistów i konsultantów w bieżących projektach wdrożeniowych, począwszy od analizy biznesowej po testowanie
 • wsparciem utrzymania systemów wdrożonych u klientów
 • tworzeniem dokumentacji projektowej i technicznej

  Czego oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów
  • przynajmniej podstawowej wiedzy z zakresu realizacji projektów IT
  • motywacji do rozwoju w branży IT
  • wysokich umiejętności analitycznych
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
   
  Co oferujemy?
  PSI Kariera projekty
  Światowi i najwięksi klienci 
  Mamy 50 lat doświadczenia jako koncern i 15 lat jako oddział w Polsce. To oznacza, że jesteśmy liderem w swojej branży, współpracujemy z największymi klientami (m.in. LPP S.A., Volkswagen, Audi, Marks&Spencer/Itella, Airbus, Enea, PERN, MPK Poznań), a Twoja praca ma znaczenie. 
  Autorskie, rozpoznawalne produkty
  Nasz WMS jest w TOP 10 światowych systemów, jesteśmy największym w Polsce dostawcą SCADY a nasz ASM ma funkcje niepowtarzalne w żadnym innym systemie tej klasy. Czeka Cię dużo wyzwań, więc w projekt wejdziesz już od pierwszego dnia pracy! 
  Praca wśród najlepszych
  Wiesz, że średnia wieku w PSI to 34 lata? Mamy naprawdę świetnych programistów i specjalistów, którzy poruszają się m.in. w tematach Machine Learning, Data Science, A.I. czy Algorytmiki. Jesteśmy jedną z największych firm Javowych w Poznaniu, a przy tym gwarantujemy swobodę, brak sztucznej hierarchii i przyjacielskie relacje.
  Zaangażowanie w rozwój
  Uczestniczysz w szkoleniach technologicznych, nabywasz specjalistyczne umiejętności, uczysz się języków z native-speakerem. Czerpiesz wiedzę od współpracowników podczas wewnętrznych spotkań "Lightning Talks", przy słodkim i kawie.
  Dbamy o Twoje zdrowie
  Bierzesz udział w sportowych wydarzeniach, witaminizujesz się owocami dostarczanymi do biura. Wspieramy też osoby uprawiające sport, bo w zdrowym ciele, zdrowy duch.
  Pierwszorzędna lokalizacja
  Pierwszorzędna lokalizacja
  Pracujesz w samym centrum miasta: w Poznaniu 3 minuty od dworca PKP, w Szczecinie tuż przy deptaku. Przy biurowcu jest park i wiele restauracji, w których możesz zjeść obiad z zespołem. 
  Elastyczność i nastawienie na cel
  Przychodzisz do biura między 7 a 10, a jeśli konieczność wzywa, wychodzisz załatwić ważne sprawy: u lekarza, w urzędzie czy na... lunchu ;) 
  Komfortowe biuro w Poznaniu
  Pracujesz w kilkuosobowym pokoju (nie open space), korzystasz z chillout-roomu. Jeśli przyjechałeś rowerem, możesz wziąć na miejscu szybki prysznic.
  Imprezy firmowe i rodzinne
  Uczestniczysz w wielkiej imprezie integracyjnej PSI i pozostałych 20 wydarzeniach, również dla Twoich dzieci.

   

   

  Czekamy na Twoją aplikację!

  Aplikacja online
  Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest PSI Polska Sp. z o.o., ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań. Dane osobowe będą przetwarzane w celu w celu rekrutacji na stanowisko opisane powyżej. Dane przekazywane do PSI Polska sp. z o.o. są dobrowolnie i istnieje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania.