Konsultant Systemu IT WMS

Zespół: PLOG / Poznań

 Zespół PSI WMS tworzy autorskie oprogramowanie do zarządzania magazynami. Nasz system zapewnia efektywną, wydajną pracę największych polskich i zagranicznych centrów dystrybucyjnych. Chcesz mieć swój udział w tworzeniu i wdrażaniu jednego z 10. najlepszych światowych systemów WMS (TOP10 Warehouse Management System 2018 według Logistics Tech Outlook)?

Dołącz do PSI Polska.

 

Czym będziesz się u nas zajmować?

  • analizą procesów i potrzeb biznesowych klientów oraz przekładaniem ich na wymagania 
  • udziałem we wdrożeniach: odbiorem, testami oraz wsparciem powdrożeniowym użytkowników 
  • zaawansowaną konfiguracją systemu 
  • tworzeniem dokumentacji analitycznej, testowej oraz użytkowej systemów logistycznych

Czego oczekujemy?

 • doświadczenia we wdrażaniu systemów informatycznych (zwłaszcza wspierających prace magazynowe)
 • gotowości do wyjazdów, w tym zagranicznych (do 25% czasu)
 • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
 • mile widziana znajomość SQL oraz podstaw programowania obiektowego
    
   Co oferujemy?
   PSI Kariera projekty
   Światowi klienci
   Mamy 50 lat doświadczenia jako koncern i 15 lat jako oddział w Polsce. To oznacza, że jesteśmy liderem w swojej branży, współpracujemy z największymi klientami (m.in. LPP S.A., Volkswagen, Audi, Marks&Spencer/Itella, Airbus, Enea, PERN, MPK Poznań), a Twoja praca ma znaczenie. 
   Autorskie, rozpoznawalne produkty
   Nasz WMS jest w TOP 10 światowych systemów, jesteśmy jednym z największych w Polsce dostawców SCADY, a nasz ASM ma funkcje niepowtarzalne w żadnym innym systemie tej klasy. Czeka Cię dużo wyzwań, więc w projekt wejdziesz już od pierwszego dnia pracy! 
   Praca wśród najlepszych
   Wiesz, że średnia wieku w PSI to 34 lata? Mamy naprawdę świetnych programistów i specjalistów, którzy poruszają się m.in. w tematach Machine Learning, Data Science, A.I. czy Algorytmiki. Jesteśmy jedną z największych firm Javowych w Poznaniu, a przy tym gwarantujemy swobodę, brak sztucznej hierarchii i przyjacielskie relacje.
   Zaangażowanie w rozwój
   Uczestniczysz w szkoleniach technologicznych, nabywasz specjalistyczne umiejętności, uczysz się języków z native-speakerem. Czerpiesz wiedzę od współpracowników podczas wewnętrznych spotkań "Lightning Talks", przy słodkim i kawie.
   Dbamy o Twoje zdrowie
   Korzystasz z prywatnej opieki medycznej, wizyt fizjoterapeuty, szczepisz się za darmo przeciw grypie i witaminizujesz się owocami dostarczanymi do biura. Wspieramy też osoby uprawiające sport, bo w zdrowym ciele, zdrowy duch. 
   Pierwszorzędna lokalizacja
   Pierwszorzędna lokalizacja
   Pracujesz w samym centrum miasta: w Poznaniu 3 minuty od dworca PKP, w Szczecinie tuż przy deptaku. Przy biurowcu jest park i wiele restauracji, w których możesz zjeść obiad z zespołem. 
   Elastyczność i nastawienie na cel
   Przychodzisz do biura między 7 a 10, a jeśli konieczność wzywa, wychodzisz załatwić ważne sprawy: u lekarza, w urzędzie czy na... lunchu ;) 
   Komfortowe biuro w Poznaniu
   Pracujesz w kilkuosobowym pokoju (nie open space), korzystasz z chillout-roomu. Jeśli przyjechałeś rowerem, możesz wziąć na miejscu szybki prysznic.
   Imprezy firmowe i rodzinne
   Uczestniczysz w wielkiej imprezie integracyjnej PSI i pozostałych 20 wydarzeniach, również dla Twoich dzieci.

    

    

   Czekamy na Twoją aplikację!

   Aplikacja online
   Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest PSI Polska Sp. z o.o., ul. Towarowa 37, 61-896 Poznań. Dane osobowe będą przetwarzane w celu w celu rekrutacji na stanowisko opisane powyżej. Dane przekazywane do PSI Polska sp. z o.o. są dobrowolnie i istnieje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania.