Tech Leader / Java

Zespół: RD_NP / Poznań

Dział R&D New Products w PSI Polska zajmuje się tworzeniem nowych produktów oraz rozwojem naszych autorskich systemów PSIscada i PSIasm. Jesteśmy też centrum innowacji dla koncernu PSI AG. Obecnie powiększamy zespół oraz rozpoczynamy prace związane z wdrożeniem rozwiązań chmurowych w naszym koncernie. Poszukujemy Tech Leadera, który wesprze nas w rozwoju produktu PSIscada.

 

Czym będziesz się u nas zajmować?

 • rozwojem aplikacji SCADA: tworzeniem nowych funkcjonalności, rekomendowaniem ulepszeń i zwiększaniem wydajności systemu, wdrażaniem rozwiązań dla pojawiających się problemów
 • zarządzaniem pracą zespołu programistów Java i testerów na poziomie Regular/ Senior, współpracą ze Scrum Masterem 
 • wdrażaniem dobrych praktyk programistycznych, dbaniem o proces wytwarzania systemu i zapewnianiem sprawnie działającego środowiska oraz narzędzi dla zespołu
 • współpracą z interesariuszami i Product Ownerem w celu zdefiniowania, zaprojektowania i dostarczenia nowych funkcjonalności produktu SCADA
 • rekrutacją programistów do zespołu przy wsparciu działu HR
 • dbaniem o rozwój i integrację zespołu.

     Na czym pracujemy?

     • OS: Windows 10
     • IDE: Eclipse/ IntelliJ/ Netbeans
     • Server side: Java EE 8, WildFly15, EJB, CDI, JAX-RS, JPA, JMS
     • Client side: Java 11, JavaFx, Angular 6+
     • DB: PostgreSQL, Oracle, MS SQL
     • Tools: Jenkins, Sonar, Docker, Kubernetes, Maven 3+
     • Cloud: AWS, Azure

            Czego oczekujemy?

            • min. 5-letniego doświadczenia programistycznego w języku Java
            • min. 2 lat doświadczenia jako Tech Leader/ IT Development Manager / Technical Project Manager
            • znajomości języka angielskiego na poziomie C1
            • znajomości Java EE 8/Spring, Docker, Angular, JavaFX – mile widziane
            • mile widziane doświaczenie w pracy w metodykach zwinnych
                
               Co oferujemy?
               PSI Kariera projekty
               Światowi klienci
               Mamy 50 lat doświadczenia jako koncern i 15 lat jako oddział w Polsce. To oznacza, że jesteśmy liderem w swojej branży, współpracujemy z największymi klientami (m.in. LPP S.A., Volkswagen, Audi, Marks&Spencer/Itella, Airbus, Enea, PERN, MPK Poznań), a Twoja praca ma znaczenie. 
               Autorskie, rozpoznawalne produkty
               Nasz WMS jest w TOP 10 światowych systemów, jesteśmy jednym z największych w Polsce dostawców SCADY, a nasz ASM ma funkcje niepowtarzalne w żadnym innym systemie tej klasy. Czeka Cię dużo wyzwań, więc w projekt wejdziesz już od pierwszego dnia pracy! 
               Praca wśród najlepszych
               Wiesz, że średnia wieku w PSI to 34 lata? Mamy naprawdę świetnych programistów i specjalistów, którzy poruszają się m.in. w tematach Machine Learning, Data Science, A.I. czy Algorytmiki. Jesteśmy jedną z największych firm Javowych w Poznaniu, a przy tym gwarantujemy swobodę, brak sztucznej hierarchii i przyjacielskie relacje.
               Zaangażowanie w rozwój
               Uczestniczysz w szkoleniach technologicznych, nabywasz specjalistyczne umiejętności, uczysz się języków z native-speakerem. Czerpiesz wiedzę od współpracowników podczas wewnętrznych spotkań "Lightning Talks", przy słodkim i kawie.
               Dbamy o Twoje zdrowie
               Korzystasz z prywatnej opieki medycznej, wizyt fizjoterapeuty, szczepisz się za darmo przeciw grypie i witaminizujesz się owocami dostarczanymi do biura. Wspieramy też osoby uprawiające sport, bo w zdrowym ciele, zdrowy duch. 
               Pierwszorzędna lokalizacja
               Pierwszorzędna lokalizacja
               Pracujesz w samym centrum miasta: w Poznaniu 3 minuty od dworca PKP, w Szczecinie tuż przy deptaku. Przy biurowcu jest park i wiele restauracji, w których możesz zjeść obiad z zespołem. 
               Elastyczność i nastawienie na cel
               Przychodzisz do biura między 7 a 10, a jeśli konieczność wzywa, wychodzisz załatwić ważne sprawy: u lekarza, w urzędzie czy na... lunchu ;) 
               Komfortowe biuro w Poznaniu
               Pracujesz w kilkuosobowym pokoju (nie open space), korzystasz z chillout-roomu. Jeśli przyjechałeś rowerem, możesz wziąć na miejscu szybki prysznic.
               Imprezy firmowe i rodzinne
               Uczestniczysz w wielkiej imprezie integracyjnej PSI i pozostałych 20 wydarzeniach, również dla Twoich dzieci.

                

                

               Czekamy na Twoją aplikację!

               Aplikacja online
               Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest PSI Polska Sp. z o.o., ul. Towarowa 37, 61-896 Poznań. Dane osobowe będą przetwarzane w celu w celu rekrutacji na stanowisko opisane powyżej. Dane przekazywane do PSI Polska sp. z o.o. są dobrowolnie i istnieje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania.