Młodszy Programista Java/ WildFly_Centrum Kompetencji

Miejsce pracy: Poznań

Głównym produktem działu R&D Framework jest platforma stanowiąca bazę dla wszystkich produktów komercyjnych dostarczanych przez koncern PSI na całym świecie. Platforma ta oparta jest po stronie klienckiej o JavaFX (Desktop) i Angulara (Web/Mobile), a po stronie serwerowej o standardy związane z Java EE.

Chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów w zakresie bezpieczeństwa oraz niezawodności, zespół Centrum Kompetencji WildFly pracuje nad wydaniami WildFly dedykowanymi m.in. produktom PSI.

 

Czym będziesz się u nas zajmować?

 • śledzeniem bieżących zmian oraz nowości w kolejnych wersjach WildFly'a
 • dostosowaniem standardowego WildFly'a do potrzeb PSI w zakresie wydajności oraz bezpieczeństwa
 • pracą nad bugami oraz naruszeniami bezpieczeństwa w kodzie WildFly'a, pisaniem testów automatycznych i integracyjnych 
 • pomocą w konfiguracji WildFly'a w projektach klienckich pod kątem poprawy bezpieczeństwa

    Na czym pracujemy?

    • Java 11+ (wkrótce Java 17), Java EE 8, WildFly21
    • JIRA/Confluence
    • wydajny laptop deweloperski, 2 monitory

      Czego oczekujemy?

      • praktycznej znajomość Javy/ JEE (JPA, JMS, CDI)
      • znajomości GITa
      • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: Informatyka lub pokrewne
      • znajomości języka angielskiego na poziomie B2

          
         Co oferujemy?
         PSI Kariera projekty
         Światowi klienci
         Mamy 50 lat doświadczenia jako koncern i 15 lat jako oddział w Polsce. To oznacza, że jesteśmy liderem w swojej branży, współpracujemy z największymi klientami (m.in. LPP S.A., Volkswagen, Audi, Marks&Spencer/Itella, Airbus, Enea, PERN, MPK Poznań), a Twoja praca ma znaczenie. 
         Autorskie, rozpoznawalne produkty
         Nasz WMS jest w TOP 10 światowych systemów, jesteśmy jednym z największych w Polsce dostawców SCADY, a nasz ASM ma funkcje niepowtarzalne w żadnym innym systemie tej klasy. Czeka Cię dużo wyzwań, więc w projekt wejdziesz już od pierwszego dnia pracy! 
         Praca wśród najlepszych
         Wiesz, że średnia wieku w PSI to 34 lata? Mamy naprawdę świetnych programistów i specjalistów, którzy poruszają się m.in. w tematach Machine Learning, Data Science, A.I. czy Algorytmiki. Jesteśmy jedną z największych firm Javowych w Poznaniu, a przy tym gwarantujemy swobodę, brak sztucznej hierarchii i przyjacielskie relacje.
         Zaangażowanie w rozwój
         Uczestniczysz w szkoleniach technologicznych, nabywasz specjalistyczne umiejętności, uczysz się języków z native-speakerem. Czerpiesz wiedzę od współpracowników podczas wewnętrznych spotkań "Lightning Talks", przy słodkim i kawie.
         Dbamy o Twoje zdrowie
         Korzystasz z prywatnej opieki medycznej, wizyt fizjoterapeuty, szczepisz się za darmo przeciw grypie i witaminizujesz się owocami dostarczanymi do biura. Wspieramy też osoby uprawiające sport, bo w zdrowym ciele, zdrowy duch. 
         Pierwszorzędna lokalizacja
         Pierwszorzędna lokalizacja
         Pracujesz w samym centrum miasta: w Poznaniu 3 minuty od dworca PKP, w Szczecinie tuż przy deptaku. Przy biurowcu jest park i wiele restauracji, w których możesz zjeść obiad z zespołem. 
         Elastyczność i nastawienie na cel
         Przychodzisz do biura między 7 a 10, a jeśli konieczność wzywa, wychodzisz załatwić ważne sprawy: u lekarza, w urzędzie czy na... lunchu ;) 
         Komfortowe biuro w Poznaniu
         Pracujesz w kilkuosobowym pokoju (nie open space), korzystasz z chillout-roomu. Jeśli przyjechałeś rowerem, możesz wziąć na miejscu szybki prysznic.
         Imprezy firmowe i rodzinne
         Uczestniczysz w wielkiej imprezie integracyjnej PSI i pozostałych 20 wydarzeniach, również dla Twoich dzieci.

          

          

         Czekamy na Twoją aplikację!

         Aplikacja online
         Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest PSI Polska Sp. z o.o., ul. Towarowa 37, 61-896 Poznań. Dane osobowe będą przetwarzane w celu w celu rekrutacji na stanowisko opisane powyżej. Dane przekazywane do PSI Polska sp. z o.o. są dobrowolnie i istnieje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania.