Inteligentne oprogramowanie, solidne wdrożenie

Rozwijamy, dostarczamy i wdrażamy inteligentne systemy informatyczne dla logistyki, produkcji, transportu publicznego i energetyki. Każde nasze działanie opieramy na połączeniu innowacyjnego myślenia i wiedzy, którą zdobywamy od założenia firmy w 1969 roku. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu PSI, posiadającego ponad 1.700 pracowników na całym świecie i obroty na poziomie 180 mln euro rocznie.

Światowy produkt z lokalnym wsparciem

Połączenie globalnej technologii z lokalnym centrum R&D w Poznaniu pozwala nam dostarczać Klientom oprogramowanie spełniające oczekiwania firm oraz inwestorów. Nasze oprogramowanie wykorzystywane jest przez liderów w swoich branżach: LPP, Empik, VW, ArcelorMittal, ENEA S.A. Polski oddział firmy liczy ponad 200 osób.  Zajmujemy się rozwojem nowoczesnych rozwiązań informatycznych na potrzeby koncernu, a także usługami wdrożeniowymi, konsultingowymi i obsługą posprzedażową.

   

pracowników w Polsce, 1700 na świecie

wydaliśmy na badania i rozwój w 2017 roku

przychodów przeznaczamy na R&D

zrealizowanych projektów w produkcji, logistyce, transporcie i energetyce

   

Doradztwo i partnerska współpraca

Od momentu powstania ścisła współpraca z Klientem jest podstawowym wyróżnikiem naszego działania. Pomagamy naszym Klientom w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań informatycznych i doradzamy jak podnieść efektywność przedsiębiorstwa. Zapewniamy harmonijne wprowadzenie systemu dzięki wnikliwej analizie i dopasowaniu rozwiązań do warunków i potrzeb Klienta.