Inteligentne oprogramowanie, solidne wdrożenie

 

Rozwijamy, dostarczamy i wdrażamy inteligentne systemy informatyczne dla logistyki, produkcji, transportu publicznego i energetyki. Każde nasze działanie opieramy na połączeniu innowacyjnego myślenia i wiedzy, którą zdobywamy od założenia firmy w 1969 roku. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu PSI, posiadającego ponad 2000 pracowników na całym świecie i obroty na poziomie 225 mln euro rocznie.

Światowy produkt z lokalnym wsparciem. Połączenie globalnej technologii z lokalnym centrum R&D w Poznaniu pozwala nam dostarczać Klientom oprogramowanie spełniające oczekiwania firm oraz inwestorów. Nasze oprogramowanie wykorzystywane jest przez liderów w swoich branżach: LPP, Empik, VW, ArcelorMittal, ENEA S.A. Polski oddział firmy liczy 300 osób.  Zajmujemy się rozwojem nowoczesnych rozwiązań informatycznych na potrzeby koncernu, a także usługami wdrożeniowymi, konsultingowymi i obsługą posprzedażową.

 

300

pracowników w Polsce, 2000 na świecie

 

24

mln Euro wydaliśmy na badania i rozwój w 2019 roku

 

11%

przychodów przeznaczamy na R&D

 

1200

zrealizowanych projektów w produkcji, logistyce, transporcie i energetyce

   

Doradztwo i partnerska współpraca. Od momentu powstania ścisła współpraca z Klientem jest podstawowym wyróżnikiem naszego działania. Pomagamy naszym Klientom w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań informatycznych i doradzamy jak podnieść efektywność przedsiębiorstwa. Zapewniamy harmonijne wprowadzenie systemu dzięki wnikliwej analizie i dopasowaniu rozwiązań do warunków i potrzeb Klienta.

    

Zarząd PSI Polska

Arkadiusz Niemira

Prezes Zarządu

 

Arkadiusz Niemira ukończył studia na kierunku Informatyka na Politechnice Poznańskiej oraz uzyskał tytuł MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz Helsinki School of Economics and Business Administration. Od ponad 20 lat pracuje w sektorze nowoczesnych technologii. Stanowisko Prezesa Zarządu PSI Polska objął w listopadzie 2005 roku. Tworzył jej struktury praktycznie od podstaw.

"Właściwe decyzje wymagają właściwych informacji" - wywiad z Arkadiuszem Niemirą, który ukazał się na łamach magazynu Production Manager. 

Nasi partnerzy

 

Partnerzy wdrożeniowi

 

Partnerzy wdrożeniowi PSI Group WIĘCEJ

Partnerzy z sektora energetyki WIĘCEJ

Partnerzy PSI Mines&Roads WIĘCEJ

Partnerzy PSI Metals WIĘCEJ

Partnerzy technologiczni

 

Partnerzy technologiczni PSI Group WIĘCEJ 

Jakość i bezpieczeństwo

Stosujemy najlepsze praktyki IT potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 27001:2013

 

ISO 9001

PSI Polska stosuje system zarządzania jakością w zakresie rozwoju i dystrybucji systemów informatycznych ISO 9001:2015.
Aktualny certyfikat ISO 9001:2015

ISO 27001

PSI Polska stosuje system zarządzania bezpieczeństwem informacji w zakresie rozwoju, dystrybucji i wdrażania informatycznych systemów kontroli procesów ISO/IEC 27001:2013.
Aktualny certyfikat ISO/IEC 270001:2013