PSIwms nagrodzone w konkursie “Najlepsza Marka Logistyczna 2020” w kategorii “Informatyka dla gospodarki magazynowej"

Menedżerowie ds. Łańcucha Dostaw, Dyrektorzy Logistyki po raz kolejny uznali system zarządzania magazynem PSIwms za „Najlepszą Markę Logistyczną” w kategorii „Informatyka dla gospodarki magazynowej”. PSIwms znalazł się wśród trzech najlepszych marek w głosowaniu czytelników i ekspertów z czasopisma LOGISTIK HEUTE i stowarzyszenia Bundesvereinigung Logistik eV .


Do konkursu nominowanych było około 300 marek.Marki zostały nominowane przez niezależny komitet pod przewodnictwem prof. Dr. Christiana Kille'a, eksperta ds. Logistyki na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Würzburg-Schweinfurt. Podczas głosowania wybrano  marki, które cieszą się najwyższą reputacją wśród menedżerów łańcucha dostaw, dyrektorów logistyki i ekspertów w Niemczech.  W konkursie oddano 26 567 głosów.

„To wyróżnienie to  dla nas spory powód do dumy i jednocześnie dowód, że zmierzamy w dobrym kierunku. Nasze działania zostały docenione już kolejny raz! Cieszę się tym bardziej, że rozwój systemu PSIwms jest realizowany częściowo przez zespół w Polsce.  To także dowód na to, że inwestycja w system PSIwms jest inwestycją perspektywiczną i bezpieczną.” - mówi  Mikołaj Garbarek, Dyrektor Działu Wdrożeń PSI Polska.