PSI na Targach Hannover Messe 2017 zaprezentuje system dynamicznego planowania i kontroli produkcji

Od 24 do 28 kwietnia 2017 podczas Targów Hannover Messe, firma PSI (Hala 7, stoisko A24) będzie prezentowała zintegrowany system dynamicznego planowania i kontroli produkcji w oparciu o różne produkty PSI oraz praktyczne zastosowanie technologii IoT i RFID.

Zintegrowany system, który będzie przedstawiany na targach, składa się z modułów oprogramowania PSI, które za pomocą zaawansowanych algorytmów planistycznych i analizy danych pomiarowych w czasie rzeczywistym, w sposób optymalny sterują procesem produkcji. System został opracowany z uwzględnieniem różnych typów produkcji jak np. projektowanie na zamówienie (ETO), produkcja na zamówienie (MTO) i produkcja seryjna. Przedstawione przez PSI wykorzystanie założeń Industry 4.0 umożliwia spełnienie oczekiwań klienta w zakresie zamówień bardzo specyficznych, jak i zapewnia dostęp do szerokiej gamy produktów w krótkim czasie (masowa kastomizacja). Rozwiązanie umożliwia planowanie produkcji i sekwencjonowanie zoptymalizowane pod kątem KPI.

Na stoisku PSI będzie można zobaczyć jak firma Mosca Gmbh, producent maszyn pakujących, wykorzystuje technologię RFiD w połączeniu z oprogramowaniem PSI w swojej maszynie stretchującej SoniXs TR-6 do uproszczenia procesu zamawiania i przechowywania folii.

PSI przedstawi także rozwiązania optymalizujące wspomaganie decyzji, system MES z oprogramowaniem optymalizującym Qualicision®. Logika optymalizacji Qualicision® jest integralną częścią wielu narzędzi programistycznych PSI.

Podczas Targów Hannover Messe przedstawiona zostanie także nowa wersja systemu do zarządzania magazynem PSIwms 4.0 oraz system do planowania sieci logistycznych PSIglobal. Liczne nowe funkcje i moduły, a także oferta PSIwms dostępna w chmurze, pokazują możliwość optymalizacji procesów, zwiększenia wydajności i elastyczności łańcucha dostaw i magazynowania.

Obecność PSI na targach Hannover Messe pokazuje innowacyjność firmy w zakresie rozwiązań związanych z produkcją i przemysłem 4.0

Więcej informacji www.psipenta.de/en/media/fairs-events/hannover-fair-2017/

Do zobaczenia: Hala 7, Stoisko A24