PSI Logistics zwycięzcą w rankingu najlepszych niemieckich marek German Brand Award 2018

Firma PSI Logistics GmbH otrzymała tytuł „Zwycięzcy” w konkursie German Brand Award w dniu 21 czerwca 2018 w Berlinie w uznaniu wyróżniającej się strategii marketingu marki w obszarze „Logistyka i infrastruktura” w kategorii „Doskonałość Branżowa w Zarządzaniu Marką”.

 
Konkurs German Brand Award organizowany jest przez fundację German Brand Institute, powstałej z inicjatywy German Design Council oraz GMK Markenberatung, w celu podkreślenia znaczenia zarządzania marką jako kluczowego czynnika decydującego o sukcesie firmy na tle konkurencji krajowej i międzynarodowej.
 
Spośród ok. 1250 firm biorących udział w konkursie, ponad połowa została nominowana w kategorii „Doskonałość Branżowa w Zarządzaniu Marką”, a wyróżnienia dla najlepszej marki produktowej i korporacyjnej przyznawane były w 35 najważniejszych obszarach branżowych. Niezależne jury złożone z ekspertów przyznało dziesięć wyróżnień „Zwycięzcy” w uznaniu najlepszych branżowych strategii marketingowych w tej kategorii. Firma PSI Logistics zdobyła tytuł „Zwycięzcy” w obszarze „Logistyka i infrastruktura”.
 
Dyrektor Zarządzający Sascha Tepuric oraz Dyrektor ds. Marketingu Phillip Korzinetzki odebrali wyróżnienie na uroczystej gali z udziałem przedstawicieli świata biznesu, polityki i mediów. „Z wielką radością przyjmujemy nagrodę, dzięki której marka PSI Logistics oraz nasze innowacyjne usługi oferowane w ramach gamy produktowej PSI Logistics Suite zyskają jeszcze większą popularność na rynku” – podsumował Sascha Tepuric.