PSI Logistics nagrodzone w konkursie „Najbardziej innowacyjne niemieckie firmy w 2020 r.”

PSI Logistics nagrodzone w konkursie „Najbardziej innowacyjne niemieckie firmy w 2020 r.”

Firma PSI Logistics GmbH została wyróżniona w konkursie „Najbardziej innowacyjne niemieckie firmy w 2020 r.” w uznaniu dla konsekwentnej realizacji innowacyjnych projektów oprogramowania na potrzeby logistyki. Konkurs organizowany jest przez renomowany magazyn biznesowy Capital oraz firmę Statista, jednego z liderów rynku gromadzenia i analizy danych.

 

Panel ekspertów składał się z grupy ponad 3000 ekspertów, członków zarządu, dyrektorów zarządzających, kierowników działów z ponad 6-letnim doświadczeniem w branży, a także członków panelu ekspertów Statista. W ankiecie internetowej respondenci wybrali najbardziej innowacyjne firmy spośród ok. 1800 zgłoszonych firm w 20 branżach. Firma PSI Logistics została wyróżniona w kategorii „Technologie”. Lista najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw została opublikowana w magazynie Capital (3/2020).

Jako kryteria uwzględniono inteligentne produkty lub usługi, postępowe procesy oraz kulturę korporacyjną sprzyjającą innowacjom. Lista zwycięzców zdominowana została przez przedstawicieli branż, które od wielu lat promują postęp technologiczny w Niemczech oraz przez firmy, w których digitalizacja stanowi element podstawowej działalności. Innowacje są siłą napędową gospodarki. Jesteśmy dumni, że rozwiązania PSI są doceniane za ich innowacyjność, wydajność procesów i kulturę organizacji.