Innowacyjne rozwiązania PSI Logistics na Targach LogiMAT 2019

W dniach 19-21 lutego 2019 r. na targach LogiMAT w Stuttgarcie (hala targowa nr 8, stoisko nr D78) PSI Logistics GmbH przedstawi nowe rozwiązania w ramach koncepcji  Przemysłu 4.0.

Goście odwiedzający stoisko PSI Logistics będą mogli zapoznać się z nowymi, rozbudowanymi funkcjonalnościami systemu zarządzania magazynem PSIwms oraz systemu planowania i optymalizacji łańcucha dostaw PSIglobal. Nowe rozwiązania skoncentrowane są na zarządzaniu operacjami na placu manewrowym, w tym kontroli okien czasowych i zarządzania przydziałami a także integracji danych z rozmaitych źródeł.

PSI od lat kontynuuje rozwój innowacyjnych rozwiązań. Tym razem przedstawi projekty z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI) w oprogramowaniu. Podczas Targów zaprezentowane będą również przykłady, w jaki sposób nowoczesne firmy realizują transformację cyfrową i skutecznie korzystają ze zintegrowanej infrastruktury IT.

Targi LogiMAT to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie logistyki. W tym roku już po raz 17. specjaliści logistyki poznają najnowsze rozwiązania optymalizacji procesów logistycznych oferowane przez liderów branży. Więcej informacji: www.logimat.de/en
www.logimat-messe.de/en