Webinarium: Nowa formuła harmonogramowania produkcji

8 września 2017 r.; godz. 1000 - 1100

 

Webinarium skierowane jest do kierowników produkcji i planistów firm produkcyjnych działających w obszarze produkcji dyskretnej.

W trakcie webinarium poznasz praktyczne przykłady polskich firm produkcyjnych. Pokażemy jak nasi klienci rozwiązują kluczowe problemy związane z planowaniem i raportowaniem produkcji dzięki wykorzystaniu systemów klasy MES i APS.

  • Zamówienie: na kiedy je zrealizujemy?
  • Inwestycje w park maszynowy: czy lepiej będzie kupić nową maszynę, zmodyfikować technologię, a może wystarczy zwiększyć liczbę pracowników na produkcji?
  • Przerwy w produkcji: jak dostępność materiałów i pracowników wpłynie na ograniczenie przerywania produkcji?
  • Komunikacja w przedsiębiorstwie: przekazanie harmonogramu produkcji do realizacji, monitorowanie postępu produkcji w czasie rzeczywistym i zarządzanie zmianą.


System dedykowany dla branż: wyrobów z metali, maszyn i urządzeń, motoryzacyjnej i tworzyw sztucznych.

Wypełnij formularz, aby otrzymać dane do logowania

Form

 

Zobacz jak działa system APS / MES i

weź udział w bezpłatnym webinarium!

 

 

Jakub Jaszczur

Jakub Jaszczur
MES System Architect PSI Polska Sp. z o.o.

Entuzjasta innowacyjnych rozwiązań wspierających rozwój przedsiębiorstw produkcyjnych. Uczestniczył w licznych w projektach informatycznych realizowanych na całym świecie m.in. w Chinach, Danii, Stanach Zjednoczonych. Pasjonat nowych technologii i podróży.

 

Ewa Stabrowska

Ewa Stabrowska
Senior Sales Manager PSI Polska Sp. z. o.o.

Z wykształcenia historyk sztuki, z wyboru doradca biznesowy. Poprzez swoje wieloletnie doświadczenie w branży IT dowodzi, że twórcze procesy w sztuce można zastosować do rozwiązywania problemów biznesowych. Swoim doświadczeniem w systemach zarządzania produkcją klasy ERP, MES, APS wspiera Klientów w doborze najlepszych rozwiązań informatycznych.